Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dbanie o zdrowie
Jeżeli chodzi o zdrowie, to muszę wam powiedzieć, że niby wszyscy o nie dbają, ale tak naprawdę, to nie do końca. No właśnie, jak to u nas jest z tym zdrowiem? Mnie osobiście bliski jest temat zdrowia uszu. Dzięki temu wiem, że infekcje tej części ciała wcale nie należą do rzadkości. Dlatego moi drodzy, trzeba również o uszy dbać. Co ważne, warto też wiedzieć jak postępować np. w przypadku zapalenia ucha. Moją wiedzę w tym zakresie poszerzyła lektura pewnego artykułu, który zaraz wam polecę. Mam tutaj na myśli dokładnie ten https://www.fonix.pl/bol-uszu/infekcje-u...tepowanie/ wpis, który rekomenduje do przejrzenia. Dużo ciekawych informacji i przydatnych szczegółów podanych w przystępny i czytelny sposób. Jestem też ciekawy, czy wy forumowicze znaliście już temat? Dajcie znać w odpowiedziach. Napiszcie też, w jaki sposób dbacie o swoje uszy. Może ja też dowiem się czegoś nowego i zastosuje u siebie? Moim zdaniem taka wymiana wiedzy, to bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

dbanie o zdrowie, to najlepsze, co mozemy zrobic. planujac dziecko warto tez pomyslec o nim Uśmiech my z mezem zdecydowalismy sie na bankowanie krwi pepowinowej w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych Uśmiech wybralismy wariant delux
Odpowiedz
Ciekawa sprawa. Moim zdaniem, kluczowe będzie odpowiednie podejście do tematu zdrowia. Nie ma co ukrywać, że jeśli zbagatelizuje się wszelkie zalecenia prozdrowotne, to może być to bardzo groźne. O szkarlatynie przeczytasz na ktomalek.pl, dlatego też warto już teraz tam zajrzeć i przekonać się, jak temu zapobiec. Nie ma sensu narażać siebie i swojej rodziny.
Odpowiedz
Trzeba też zadbać o odpowiednią higienę rąk. Najlepiej do tego jakieś mydło antybakteryjne. Mi udało się tutaj https://sklep-testcovid19.pl/kategoria-p...nfekcyjne/ znaleźć świetny zestaw mydel w niskiej cenie.
Odpowiedz
My w czasach pandemii zainwestowaliśmy w środki do dezynfekcji bez alkoholu , ze względu na to ze na początek w całej firmie ulatniał się niezbyt przyjemny zapach a następnie były powikłania teraz stosujemy dla bezpieczeństwa pracowników płyny anti-covid19 które nie zawierają alkoholu i są bezpieczne . Możecie również zamówić je do osobistego stosowania ja kupuje je też dla dzieciaczków https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
Odpowiedz
Ja dbam o swoje zdrowie ale też i o swoich dzieci, dlatego wykupiłem dla nich dodatkowe ubezpieczenie NNW, działa też za granicą i w szkole, wiem że dzięki temu w razie czego będzie odszkodowanie. Tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka więcej na jego temat poczytajcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Przy okazji warto też zainteresować się kompleksowym podejściem do zdrowia. Mam na myśli leczenie integracyjne w IMC: https://imc.wroc.pl/. To leczenie metodami naturalnymi w połączeniu z medycyną konwencjonalną. Obejmuje też takie kwestie jak rak jelita grubego leczenie.
Odpowiedz
Ja uważam, że dbanie o siebie to nie tylko dieta i ćwiczenia. Warto wybierać się na wszelkie zabiegi kosmetyczne. Najbardziej polecam do tego ESDERM we Wrocławiu!!

Ja uważam, że oprócz diety i ćwiczeń to można też udać sie na zabiegi kosmetyczne, bo one też bardzoooo pomagają ciału. Polecam udać się do ESDERM, bo tam robią genialne rzeczy fachowcy <3
Odpowiedz
Radzę poczytać co to jest np. farba ekranizująca. Warto zagłębić się w ten temat, bo to również jest dbanie o zdrowie.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o dbanie o zdrowie to nie powinniśmy zapominać także o regularnym badaniu się oraz badaniach krwi. Dzięki temu w razie czego lekarz będzie w stanie nam pomóc. Dlatego też ja staram się pamiętać o tego typu badaniach także o mcv powinniśmy zwracać uwagę jaki jest jego wynik. Wiem, że może to nic nie oznaczać ale średnia objętość krwinek pozwoliła mi zwalczyć moja problemy z żelazem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama