Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla niego
#51
Nadchodzą urodziny mojego męża, a chciałabym mu sprawić coś wyjątkowego. Ostatnio zaczął zadbać o swoją brodę, więc pomyślałam, że dobrym pomysłem może być olejki do brody. Chciałabym wybrać coś naprawdę skutecznego i przyjemnego w użyciu. Czy ktoś ma jakieś ulubione marki lub produkty, które polecałybyście? Zależy mi na czymś, co nada brodzie zdrowy wygląd. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Jeśli jesteś miłośnikiem bilarda albo po prostu chcesz znaleźć przyjemne miejsce na spędzenie wieczoru, warto sprawdzić, co oferuje elbląski pub bilardowy. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i relaksującą atmosferę. Dowiedz się więcej, odwiedzając https://bilardelblag.pl/ i zdecyduj, czy to miejsce stanie się Twoim nowym ulubionym punktem na mapie Elbląga.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama