Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla niego
#11
Mi bardzo podobają się prezenty z alkoholem. Bardzo lubię aperol i znalazłam ciekawą ofertę na sklepie internetowym od solovelybox.es, gdzie znajdziecie na przykład taką ofertę: aperitivos para regalar - aperol w paczce z kwiatami - sztos! Bardzo spodobała mi się ichniejsza oferta i mam zamiar z niej skorzystać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, to może weźmiecie pod uwagę książkę? Jest bardzo praktyczna i na pewno każdy byłby zadowolony z takiego prezentu. Tu jest https://www.taniaksiazka.pl/ebook-ksiega...32842.html świetnie zaopatrzona księgarnia online. Proponuję jak najszybciej tam zajrzeć i wybrać jakąś ciekawą pozycję Uśmiech
Odpowiedz
#13
Mój jest ogromnym fanem motoryzacji, a, jako że umówiliśmy się, że  prezenty trzymamy w granicach, nie za drogie, to kupiłam mu kilka fajnych akcesoriów i on był nimi zachwycony. Wszystko, czyli brelok i bardzo fajne naklejki samochodowe, kupiłam mu w sklepie internetowym odjazdowenaklejki.pl https://odjazdowenaklejki.pl/#carousel-58139062-3 Tam jest pełno różnych akcesoriów, w bardzo przystępnych cenach, polecam.
Odpowiedz
#14
W tej sytuacji chciałbym polecić mojego bloga - CO NA PREZENT - publikuje tam bardzo interesujący kalendarz świąt nietypowych. Zapraszam do sprawdzenia!
Odpowiedz
#15
Chyba nie powinno być problemu co nieWink Wystarczy trochę poszperać w internecie i na pewno coś się znajdzie tak myślęWink Tak trymer one blade philips to na pewno bardzo fajna opcja zakupowa. Przyda się ten każdemu facetowi i to nie tylko do przycinania brody, czy wąsa.
Odpowiedz
#16
Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie prezentów praktycznych i w miarę uniwersalnych, które na pewno w żaden sposób nie zranią drugą osobą, ani nie wprawią w zakłopotanie. Moim zdaniem świetnie sprawdzą się rękawiczki męskie, które niedrogo możesz kupić na stronie betlewski.com - polecam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Zegarki casio edifice dla mężczyzn są fajnym pomysłem na prezent. Taki wybór to przede wszystkim patrzenie na potrzeby drugiej osoby i funkcjonalny dodatek, który przyda się do pracy i nie tylko.
Odpowiedz
#18
cieszą mnie najbardziej rzeczy praktyczne, nie lubie jak cos tylko po prostu lezy i wyglada, kupiłem sobie bardzo dobry trymer od Babyliss z linii X-Metal, jesli chcecie obdarować brodacza, to myślę że z takiego prezentu będzie bardzo zadowolony
Odpowiedz
#19
myślę że dobre słuchawki by były fajnym prezentem genesis ma takie selen 400 mam i sobie chwalę
Odpowiedz
#20
jednym z pomysłów na prezent dla faceta mogą być też słuchawki bezprzewodowe, jeżeli się ze mną zgodzisz to polecam Ci zajrzeć na stronę https://mimarkt.pl/audio/ gdzie możesz takie znaleźć w dobrej cenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama