Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egzotyczne wakacje
#31
Itaka ma obecnie extra propozycję Zima 22/23. Kraje egzotyczne prezentują się super cenowo. Ja sama skusiłam się na wyjazd na Zanzibar bezpośrednim lotem Dreamlinerem na miejsce. Już nie mogę się doczekać! A oferty z tego biura obecnie prezentują się świetnie cenowo.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Leciałam kilkukrotnie i serdecznie rekomenduję Konsorcjum.pl - to jakość sama w sobie! Zawsze wracamy wypoczęci i spragnieni kolejnych wyjazdów! Myślimy z mężem o Gwadelupie i rajskich Karaibach! Kochamy Francję i jej smaki, dlatego nie możemy się doczekać, aż przetestujemy wyśmienitą kuchnię na tej wyspie, będącą połączeniem smaków kuchni francuskiej i kreolskiej.
Odpowiedz
#33
W tym roku planujemy wakacje w Turcji Uśmiech A właśnie skoro o tym mowa dziewczyn co myślicie o pareo na plaży? https://www.jagna.pl/na-plaze-chusty-par...7_301.html Takich długich, do ziemi jak sukienki?
Odpowiedz
#34
(21.09.2022, 09:21)Karolina647 napisał(a): Itaka ma obecnie extra propozycję Zima 22/23. Kraje egzotyczne prezentują się super cenowo. Ja sama skusiłam się na wyjazd na Zanzibar bezpośrednim lotem Dreamlinerem na miejsce. Już nie mogę się doczekać! A oferty z tego biura obecnie prezentują się świetnie cenowo.

Zanzibar to teraz jeden z popularniejszych kierunków podróży. Pewnie stąd też ciekawe cenowo oferty Uśmiech

_______________________________________
https://english-line.pl/
Odpowiedz
#35
Właśnie takie wakacje mi się marzą, ale jako że nie mam doświadczenia w takich wycieczkach, na pewno będziemy korzystać z usług biura podróży. Pod adresem: https://nomade.pl/malediwy udało mi się znaleźć ofertę, która wydała mi się interesująca. A jakie Wy macie zdanie na jej temat.
Odpowiedz
#36
Dla mnie cała Ameryka Południowa jest unikalna! Byłam już na kilku wyprawach z biurem podroży Konsorcjum.pl, właśnie na tym kontynencie i lecę kolejny raz! Tym razem Chile i Argentyna! Jestem podekscytowana, bo lodowiec, niesamowita natura i cudowna atmosfera podczas wizyty w tych magicznych miejscach, to coś, na co czekam już długo.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Malediwy to chyba jeden z tych kierunków, na który warto przeznaczyć każda kwotę. Niesamowity klimat i widoki!
Odpowiedz
#38
Z pewnością warto zobaczyć kawałek Ameryki Południowej! My lecimy z Konsorcjum.pl do Peru. Inkowie zawsze mnie fascynowali, dlatego cudownie będzie przyglądnąć się ich dziedzictwu z bliska. Machu Picchu, Jezioro Titicana! Jestem taka podekscytowana i pewna, że z tym biurem, jak zawsze wszystko się uda.
Odpowiedz
#39
Jeśli szukasz egzotycznego kierunku to tylko i wyłącznie Hawaje z biurem Konsorcjum.pl! Najwyższa jakość usług i dbałość o klienta w każdej sytuacji. Idealna lokalizacja w spokojniejszej części tętniącej życiem plaży Waikiki daje możliwość do realnego odpoczynku, ale też zabawy i nawiązywania nowych znajomości.
Odpowiedz
#40
Jeśli chodzi o biuro podróży to według mnie jest jedno bezkonkurencyjne - Konsorcjum.pl. Od lat korzystam z ich usług i dopełniają zobowiązań w każdym aspekcie. W tym roku postawiłam na wyjazd do Parków Narodowych w USA. Oprowadzali nas bardzo profesjonalni przewodnicy, a standard usług ogólnie był bardzo wysoki. Zobaczyliśmy najpiękniejsze parki narodowe zachodniego wybrzeża - mogliśmy podziwiać naturę - roślinność, zwierzęta i poznać historię tych miejsc - coś niesamowitego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama