Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup komputera
#21
Mnie też to czeka już niedługo
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
To ważne kwestie, dlatego też warto przeanalizować, czego w ogóle potrzebujecie. Moim zdaniem jeśli chodzi o sprzęty do pracy, to nie ma sensu przepłacać za funkcje, z których i tak nie będziecie korzystali. Na stronie https://primenews.pl/business/2022/11/28...od-lenovo/ czytałem więcej na temat serii od Lenovo. Jakie macie zdanie na temat tej marki?
Odpowiedz
#23
Do prowadzenia biznesu trzeba też mieć odpowiedni komputer. Dlatego rzuć okiem na przykład na takie akcesoria jak baterie do laptopów hp: https://at-outlet.pl/baterie-do-laptopow-hp . Myślę, że one są wystarczająco mocne, aby grać na nich także w gry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama