Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korek w uchu jak usunąć
#1
Czy ktoś z was ma problem z robieniem korków woskowinowych?? Mój tato od dłuższego czasu ma z tym problem, co jakiś czas kończy się to wizytą u laryngologa, pomyślałem zeby kupić mu coś do czyszczenia uszu, może jakby zaczął regularnie stosować to by mu się nie robiły
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
na pewno mogę ci polecić Vaxol, to preparat na bazie oliwy z oliwek. Jest w szklanej butelce, to na pewno bardziej ekologiczna opcja a do tego łatwo sprawdzić jaka została ilość produktu. Przy regularnym stosowaniu myślę ze pozbędziesz się problemu z powracającymi korkami
Odpowiedz
#3
Takie kwestie faktycznie mogą być dla Was sporym problemem. Właśnie dlatego warto byłoby na pewno podejść do tego tematu na poważnie i dobrze zastanowić się, co faktycznie mogłoby Was w tym aspekcie wspomóc. Na stronie https://ktomalek.pl/leki-otologiczne-do-uszu/k-1868/1 macie sporo informacji na temat leków otologicznych do uszu, więc weźcie to koniecznie pod uwagę.
Odpowiedz
#4
Jeśli ma się taki problem to zdecydowanie warto wybrać się do laryngologa. Być może jest to poważniejszy problem niż się może wydawać i jak najbardziej będzie wskazana konsultacja lekarska i podjęcie leczenia. Jeśli szukacie placówki w Warszawie gdzie można na taką wizytę się zapisać to sprawdźcie na stronie https://optimum.pl/ . Oferują kompleksowe leczenie laryngologiczne dla dzieci i dla dorosłych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama