Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla młodej mamy
#11
Postawiłabym na biustonosz do karmienia. Już niedługo bardzo jej się przyda. Przy takich stanikach trzeba zwrócić dużą uwagę na ich jakość. Kiedy karmiłam miałam kilka biustonoszy od https://parine.pl/collections/c-biustonosze i byłam bardzo zadowolona. Są miękkie, łatwo się je rozpina. Taki stanik do ogromna wygoda dla karmiącej.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Myślę, że młodej mamie może spodobać się mata do ćwiczeń. Tutaj zerknijcie sobie na https://joyinme.co/collections/maty-do-jogi ekologiczne maty do jogi. Po porodzie rozciąganie, ćwiczenia są bardzo ważne. Myślę, że taki prezent będzie trafiony i zostanie przyjęty bardzo pozytywnie.
Odpowiedz
#13
Ja wychodze z zalozenia ze kupowanie prezentow na sile jest troche nie na miejscu. Zwlaszcza w ciazy jak jest to moze jest cos co by jej sie przydalo wiec lepiej dac np karte podarunkowa
Odpowiedz
#14
i to jest zdrowe podejscie.. po co kogos na sile uszczesliwiac prezentami ryzykujac ze sie nie trafi
Odpowiedz
#15
no wlasnie z takiego zalozenia wyszlam dlatego kupuje np do takiego notino bo tam jest ogrom produktow i wiem ze ktos kupi sobie to co mu sie podoba
Odpowiedz
#16
popieram.. chociaz ja zwykle daje kase.. ale taka karta bardziej elegancka w sumie Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama