Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spektakularne wesele
#1
Cześć, marzy mi się spektakularne wesele i zastanawiam się czy fajerwerki na wesele oraz pokazy sztucznych ogni Warszawa to dobry pomysł? Czy jednak lepiej postawić na coś innego? Co uważacie? Przeglądałam już różne firmy i moją uwagę przykuła ta: http://www.marbo-fajerwerki.pl. Co o nich sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Właśnie fajnie jak na weselu są różne ciekawe atrakcje. A najlepiej takie, których się goście nie spodziewają. Dlatego ja myślę z narzeczoną o zamówieniu zespołu Bayer Full, żeby uświetnił imprezę swoim występem. Przy ich piosenkach zwłaszcza na weselach goście się super bawią. A jak jeszcze na żywo ich zobaczyć to już w ogóle rewelacja. Czytałem, że przez ich stronę najlepiej się kontaktować.
Odpowiedz
#3
Mieliśmy sztuczne ognie i fajnie to wyglądało, takie małe coś, a zrobiło robotę Uśmiech. Ogólnie zabawy i różne atrakcyjne wymyślił nam dj. Zatrudniliśmy DJ Frontman z Wytwórni Wydarzeń https://www.djfrontman.pl/obsluga-imprez/dj-na-wesela z Warszawy. On ma szeroka ofertę, łatwo jest się z nim dogadać, jest rzetelny, bardzo zabawowy, rozkręcił nam super imprezę. Nawet ciocie, które  nigdy nie tańczą, zaczęły się bawić. Było bardzo, bardzo fajnie, polecam go serdecznie.
Odpowiedz
#4
Gdyby natomiast kogoś z Was bardziej interesował jakiś fajny dj na wesele wielkopolska, to sądzę, że świetnie sprawdzi się na przykład DJ Jerzman z Poznania. Pan Michał Jerzyk grany repertuar potrafi świetnie dopasować pod klienta, umie też zabawić wszystkich gości Wink Różnego rodzaju weselne atrakcje i zabawy to jego specjalność Wink Tak więc polecam Wink
Odpowiedz
#5
Też marzy mi się, żeby zrobić takie wesele o którym nikt nie zapomni przez długie lata Uśmiech Planujemy z narzeczonym sporo atrakcji, które zaskoczą gości. Jedną z nich jest znany zespół disco polo: https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dz...go-wesela/ zamiast zespołu z pobliskiej miejscowości. Myślę, że to będzie szał !
Odpowiedz
#6
Bardzo ciekawy temat.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Urządzenie w dzisiejszych czasach spektakularnego wesela to kwestia wyłożenia odpowiednich pieniędzy. Przez ostatnie kilka lat, wiele się pozmieniało na rynku pod względem usług z jakich możemy skorzystać. Właściwie to wesele rodem z filmów jest jak najbardziej do zrealizowania. Jeśli już chcemy aby wszystko zostało dopieszczone w każdym aspekcie, to zafundujmy sobie także pamiątke z tego wydarzenia w postaci zdjęć. Znalezienie odpowiedniego fotografa to zazwyczaj nie lada wyzwanie. Wszystko za sprawą dużej ilości amatorów, którzy ogłaszają się na typowych portalach. Bardzo łatwo jest naotmiast ich przefiltrować ponieważ najbardziej sprawdzone oferty znajdziemy w dużych miastach. Najlepszym tego przykładem niech będzie fotograf ślubny kraków oferujący indywidualne podejście. Bardzo szybko poznamy to po portfolio oraz stylu robienia zdjęć. Zwróćmy uwagę także na te robione w trudnych warunkach, bo po nich wybierzemy prawdziwego mistrza.
Odpowiedz
#8
Jak wesele ma być z pompa to musi być świetna zabawa, a taką może zapewnić tylko dobry zespół albo dj z doświadczeniem, co wie jak gości rozruszać. Wesele kuzynki było skromne, bo trafili na limity no i ludzie wciąż się boją, ale mieli świetnego dj. Imprezatora. Facet odwalił kawał dobrej roboty, bawiliśmy się super chociaż nie było nas dużo.
Odpowiedz
#9
Po Fajerwerki odsyłam was do pirotechnika warszawa . Z pewnością znajdziecie tam petardy na wesele.
Odpowiedz
#10
My zdecydowaliśmy się na kameralną salę - https://domweselnyastoria.pl/sala-weseln...e-brwinow/ i była to bardzo dobra decyzja. Wesele wspominamy bardzo miło Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama