Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekrutacja pracowników
#1
Witam. Zna ktoś może agencje rekrutacyjną, która zajmuje się rekrutacja pracowników z działu energii odnawialnej? Znajomy z branży mówił, że korzystał z ich usług goodmanpolska.com. Może wy wiecie coś więcej? Z góry dziękuje za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Będąc w temacie rekrutacji, to czy korzystacie z zewnętrznych firm, które zajmują się pozyskaniem odpowiedniego pracownika? Ja potrzebuje specjalisty od IT i zastanawiam czy nie powierzyć tego zadania firmie https://teamquest.pl Słyszałam o nich wiele dobrego, więc myślę, że nie zawiodę się na ich wyborze.
Odpowiedz
#3
a czy ktoś tutaj zajmuję się zatrudnieniem osób z za wschodniej granicy? zastanawiam się jakie warunki muszę spełnić jako pracodawca aby zatrudnić taką osobe, wstępnie znalazłam an ten temat fajny artykuł https://faktykrakowa.pl/20210105333942/j...w-krakowie ale może ktoś z was ma już takie doświadczenie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama