Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blizny potrądzikowe
#1
Witam, próbowałam już wszystkich metod na moje blizny potrądzikowe, ale nic nie pomagało. Straciłam już prawie nadzieję, ale znajoma z pracy powiedziała mi, że leczyła swoje blizny za pomocą lasera frakcyjnego. Szukałam różnych możliwości i znalazłam centrum medyczne Esderm, ich oferta wydała mi się bardzo atrakcyjna. Zanim jednak zdecyduję się na zabieg, chciałam zapytać czy macie może jakieś doświadczenia z tym centrum, albo może słyszeliście jakieś opinie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na szczęście zabiegi laserowe są bardzo skuteczne pod tym względem. Nie wiem czy wiesz dokładnie jak działają, ale na https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/...y-lavieen/ możesz sobie wszystko na spokojnie przeczytać
Odpowiedz
#3
Ja słyszałam o bardzo dużej skuteczności urządzenia plazma. Są kliniki medyczne, które mają w ofercie takie rozwiązanie. Warto poszukać w internecie i nie tracisz czasu.
Odpowiedz
#4
Mi pomogła maść z cebuli, ale bardzo nieładnie pachnie
Odpowiedz
#5
Ja bym stawiał na urządzenie z plazmą. Słyszałem, że takie zabiegi są bardzo skuteczne w przypadku blizn między innymi po trądziku, cesarskim cięciu i innych. Myślę, że warto wybrać się z tym do specjalisty, który zna się na usuwaniu blizn. Kremy i domowe sposoby nigdy nie będą tak skuteczne, jak profesjonalny zabieg.
Odpowiedz
#6
Nawet nie chcecie wiedzieć ilu różnych kremów i innych specyfików stosowałam na pozbycie się blizn potrądzikowych oraz przebarwień - niestety bezskutecznie. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg kosmetyczny dermapenem w klinice https://malaklinikaurody.pl/ i dopiero po serii takich zabiegów, zauważyłam różnicę. Także jak coś, to naprawdę wam polecam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Miałam sporo blizn po trądziku. Mi pomogło to serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Serum-ze...onowym/161 jest super i naprawdę szybko widać efekty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama