Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Riko Nesa dla drobnej osoby
#1
Cześć dziewczyny. Jestem osóbką bardzo drobną - niską i szczupłą, a wiem, że wózki potrafią być naprawdę ciężkie (a niektóre także wysokie). Jestem ciekawa czy poradziłabym sobie z wózkiem Riko Nesa, który bardzo mnie zainteresował. Jest wśród nas ktoś kto ma taki wózek?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Też jestem drobna i z tym wózkiem sobie świetnie daję radę, a wręcz każdy spacer z nim jest prawdziwą przyjemnością. Wózek prowadzi się lekko, bo sam nie jest ciężki, a przy tym ma dobrą amortyzację.
Odpowiedz
#3
Właśnie zastanawiałam się nad tą amortyzacją, bo bardzo lubię chodzić na spacery w trudne tereny. Zwykły wózek nie podołałby takim terenom, dlatego muszę mieć coś z dobrą amortyzacją. Mam nadzieję, że wózek ogólnie solidny i wytrzymały?
Odpowiedz
#4
Tak, co do jakości wykonania i wytrzymałości, nie ma się kompletnie do czego przyczepić. W wózku spokojnie zmieści się nawet większe - 3-letnie dziecko, co świadczy o wytrzymałości wózka.
Odpowiedz
#5
Dzisiaj już zamówiłam wózek, teraz poczekam aż przyjdzie. To Ty ostatecznie przekonałaś mnie do niego, więc dziękuję za wszelkie odpowiedzi i mam nadzieję, że będę zadowolona. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wózki Riko mają to do siebie, że są bardzo uniwersalne. Nadają się dosłownie dla każdego, a do tego dają sobie radę w każdym terenie. Ja mam model Nano Pro, ale myślę że Nesa też się u Ciebie sprawdzi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A ja mam x-landera i mogę ten wózek polecić bo bardzo dobrze mi się go użytkuje, jest praktyczny, wygodny, bezpieczny dla dziecka. Kierowałam się przy wyborze oczywiście opiniami innych mam i recenzjami, wybrałam po prostu wózek najlepszy i najładniejszy moim zdaniem
Odpowiedz
#8
Myślę, że każdy poradzi sobie z prowadzeniem tego wózka, jest leciutki, ma dobrą amortyzację, więc naprawdę nie masz się czego obawiać Uśmiech
Odpowiedz
#9
Riko Nesa bardzo solidny i wytrzymały wózek, na pewno będziesz zadowolona z zakupu. Waga wózka jest odpowiednia także dla drobnych osób, można regulować wysokość rączki dlatego także dla większych rodziców się sprawdzi.
Odpowiedz
#10
Też mi się podoba taki wózek, elegancko wygląda i świetną ma tą gondolę. Wygląda kompaktowo a jednak ma w środku bardzo dużo miejsca Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama