Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont
#1
Witam, zamierzam robić remont kuchni, chciałam ją trochę zmienić i potrzebuję dobrego fachowca. Słyszałam o pracowni architektonicznej Architetto, a także widziałam kilka zdjęć z wykonanych przez nich projektów i bardzo mi się spodobały, jednak jeśli ktoś korzystał z ich usług oraz chciałby się podzielić ze mną opinią na ten temat będę wdzięczna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Polecam zainteresować się również osprzętem elektrycznym marki https://www.ospel.pl/ Ospel . Dzięki niemu remont będzie dużo łatwiejszy w wykonaniu, moduły instaluje się zgodnie ze wszystkimi znanymi normami. Polecam bo to dobry i sprawdzony producent, remont powinien pójść nam dużo prościej.
Odpowiedz
#3
A skoro już mowa o takim remoncie, to czy masz już wybrany odpowiedni podgrzewacz wody do kuchni? Jest to urządzenie, które bez wątpienia Ci się przyda. Z tego, co się orientuję, to szeroki ich wybór oferuje na przykład firma Stiebel-Eltron. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą Uśmiech
Odpowiedz
#4
Remont to zawsze ogromne wyzwanie, coś o tym wiem Uśmiech mam za sobą kilka tego typu prac w mieszkaniu a nawet przy budowie i wiem jedno - najważniejsze jest to, by do takich prac odpowiednio się przygotować. Elementem obowiązkowym jest na pewno zakup niezbędnych do prac materiałów czy narzędzi. Bardzo szeroki wybór takiego asortymentu znajdziecie w Good Majster https://www.goodmajster.pl/. Konkurencyjne ceny a do tego bardzo sprawna realizacja zamówień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama