Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć zyski przedsiębiorstwa?
#31
Jeśli chcemy zwiększyć zyski firmy, na początku warto zainwestować w pracowników. Tak naprawdę bez nich sami nic nie zdziałamy. A jak wiadomo zadowolony i doceniony pracownik, jest w stanie zrobić więcej i się przyłożyć do pracy. W mojej firmie pracodawca co piątek wprowadził owocowe piątki, które organizuje z pomocą firmy https://dailyfruits.pl/ . Powiem szczerze, że jest to świetny pomysł. Szef w moim dziale nie zapomniał o nas nawet w czasach home office i owoce są dostarczane do każdego pracownika do domu. Mnie to bardzo motywuję i bardzo się przykładam do pracy, dzięki takim akcją czuję się ważna dla firmy,
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Jakie zdanie macie na temat giełdy? Według mnie jest to dobra inwestycja? Poszukujecie wiedzy na ten temat? Polecam Wam wspomnienia gracza giełdowego audiobook , są to nagrania z których zdobędziecie wiele wiedzy na tematy związane z giełdą. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama