Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opiekunka
#1
Witam, czy któraś z Pań wyjeżdzała jako opiekunka dla osób starszych? Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy z agencji Opieka Portus, bo słyszałam od znajomej, że bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzą do współpracy i są godni zaufania. Co myślicie o tej firmie, ktoś wyjeżdżał z nimi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z wiekiem faktycznie świadomość i możliwości ruchowe znacząco spadają. Właśnie dlatego dobrym pomysłem mogłoby być zorganizowanie wsparcia dla babci. Jeśli ktoś sprawdzony i z odpowiednimi kwalifikacjami pomoże w opiece, to na pewno Tobie też będzie prościej. W artykule https://helphoo.com/pl/opiekunka-osob-st...-opiekunek dowiesz się między innymi tego, ile kosztuje opiekun osób starszych. Być może będzie to odpowiednim wyborem w Waszym przypadku, przemyślcie to dobrze.
Odpowiedz
#3
Akurat z tą agencją nie wyjeżdżałam dlatego trudno mi się o niej wypowiadać. A zawsze lepiej i pewniej jak się ma już sprawdzoną firmę, na przykład z polecenia znajomych. Właśnie tym sposobem dowiedziałam się o agencji https://eopiekunka.pl/ , że firma właśnie solidna, wywiązuje się ze wszystkiego, dba o swoich pracowników. Dzięki niej można do Niemiec wyjechać, mają różne oferty. Każda sprawdzona i pewna, nie jedzie się w nieznane. Wszystko legalnie, jest ubezpieczenie zdrowotne i na atrakcyjne zarobki można liczyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama