Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie najlepiej zamieszkać w Krakowie?
#1
Hej!
Zastanawiam się od niedawna nad przeprowadzką do Krakowa. Znudziło mi się już mieszkanie w stolicy i chciałabym przeżyć coś nowego Uśmiech
Zainteresowały mnie nowoczesne domy szeregowe kraków. Co myślicie o życiu w takim miejscu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A jeżeli chodzi o przeprowadzki to czy firme https://repotrans.pl/ ktos kojarzy z obecnych? Z tego co mi sie wydaje sa profesjonalistami. Duzo dobrych opinii, warto skorzystac?
Odpowiedz
#3
Kraków to piękne miasto, wydaje mi się, że jakiej dzielnicy się nie wybierze to będzie dobrze Uśmiech Warto zapoznać się z cenami mieszkań, zwrócić uwagę na dojazd do pracy. Ja już wybierzesz mieszkanie to śmiało podpisuj umowę z https://fiberlink.pl/ na internet i telewizję. Najlepszy dostawca w mieście. Do tego mają rozsądne ceny.
Odpowiedz
#4
My kupiliśmy super mieszkanie blisko centrum z biurem abcdom. Myślę, że bliskość centrum to ważne kryterium w Krakowie.
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o temat mieszkań w Krakowie to warto się rozejrzeć za mieszkaniem na jednym z osiedli które tam Atal buduje, można od tego dewelopera kupić także mieszkanie z wykończeniem pod klucz, w bardzo dobrych lokalizacjach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama