Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depilacja laserowa w Poznaniu gdzie ?
#11
Taka depilacja to bardzo kosztowna sprawa. Dla mnie alternatywą jest po prostu depilator. Zerknijcie tutaj - https://www.ceneo.pl/Depilatory_i_golark...hilips.htm Regularnie stosując można naprawdę osłabić włos i sprawić, że depilować się będziecie rzadko. Nóżki będą gładkie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Musi być w Poznaniu? Bo ja robiłam w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/motus/ i naprawdę polecam, to klinika do której warto iść i nie trzeba się niczego obawiać, więc warto podjechać tam
Odpowiedz
#13
Nie do końca się na tym znam, ale dla mnie laser jakoś źle się kojarzy. Dlatego wolałabym zdecydowanie zastanowić się nad czymś takim jak depilacja ud woskiem. Ogólnie nie znam zbyt wielu miejsc, gdzie mogę coś takiego w dobrej cenie wyszukać, dlatego chętnie skorzystam z Waszych poleceń. Naprawdę mi się przydadzą.
Odpowiedz
#14
A nie lepiej zdecydować się na zakup depilatora na własny użytek? To jednorazowy wydatek, ale cenowo wyjdzie was to o wiele bardziej korzystnie. Możecie sprawdzić aktutualny ranking depilatorów laserowych jeśli nie macie pojęcia, na jaki konkretnie model się zdecydować. To wam ułatwi wybór.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama