Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiększenie piersi
#11
Samymi ćwiczeniami chyba nie wiele zdziałacie, na pewno warto wzmocnić klatkę piersiową, możecie tak ujędrnić piersi. Co do powiększenia to nie jestem pewna. Znalazłam za to ciekawy artykuł gdzie opisują specjalny krem powiększający i ujędrniający piersi. Myślę, że jeżeli jesteście zainteresowane to powinnyście spróbować może właśnie w ten nieinwazyjny sposób powiększyć sobie biust.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
ja też się właśnie zastanawiam, z tym że na Słowacji planuję jak coś Uśmiech
koleżanka robiła i jest zadowolona z efektu Uśmiech
cenowo dużo lepiej wychodzi, a efekt tak samo dobry Uśmiech
https://www.klinika-ginekologiczna.com/
Odpowiedz
#13
Jakbym mogła fajnie powiększyć biust, to pewnie bym to zrobiła, ale wyłącznie w taki https://eropteka.pl/wpis/sposoby-na-natu...ie-biustu/ sposób. Żadne tam zabiegi czy inne problemy, po co mi to. Tak naprawdę chciałabym po prostu mieć ładny biust, ale wyłącznie w naturalny sposób. Bo po prostu inaczej to się nie da.
Odpowiedz
#14
W zasadzie nigdy nie musiałam się nad tym zastanawiać, mnie hojnie natura obdarzyła, po mamusi i babci. Jednak wiem, co przeżywa moja koleżanka, nosząca miseczkę A i doskonale Was rozumiem. Dlatego podpowiadam, że powiększanie piersi w Elite w Warszawie możecie zrobić. Będziecie zadowolone.
Odpowiedz
#15
gdybym miała $ też bym sobie zrobiła, ale aktualnie zbieram..
_____________
sugar baby
Odpowiedz
#16
Zgaszam się co do doktor Żukowskiej. Profesjonalistka, doświadczona i ze świetnym podejściem do swoich pacjentek
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie piersi , to prawda Uśmiech Sama po kilku latach kompleksów zdecydowałam się na zmianę swojego wyglądu i był to strzał w 10. Nie dośc, ze lepiej wyglądam to wpłynęło to na moje poczucie atrakcyjności. Dlatego nie patrzecie na opinię innych, a na swoje własne potrzeby.
Odpowiedz
#18
Ja też coraz poważniej myślę o powiększeniu piersi. Powiedzcie mi, jaką klinikę najlepiej wybrać? Póki co, w oko wpadła mi oferta http://www.uniestetica.pl/ tym bardziej, że mają świetne rekomendacje wśród swoich klientów i pacjentów. Może ktoś z was, już korzystał z ich oferty?
Odpowiedz
#19
W przypadku jeśli interesuje cie powiększanie biustu warszawa to w takim razie polecam skontaktować się z doktorem Kochanem, który ma odpowiednie specjalizacje i doświadczenie. Jak wykonywać takie operacje to tylko u najlepszych lekarzy
Odpowiedz
#20
Operacja plastyczna to dla mnie ostateczność, póki co sięgam po mniej inwazyjne środki. Ostatnio kiedy szukałam czegoś nowego trafiłam na bardzo dobre opinie o tych tabletkach ziołowych świat-perfectbust.pl/opinie.php. Co o nich myślicie? Używałyście tego typu środków?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama