Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotograf w Krakowie
#1
Cześć, chciałem utrwalić wspomnienia z moją rodziną na fotografiach. Planuję wywołać parę zdjęć i zrobić kilka odbitek w przystępnej cenie. Dlatego pytanie, czy ktoś korzystał i może się wypowiedzieć na temat kraków fotograf lub odbitki kraków? Jakieś sugestie, propozycje? Znalazłem taką stronę, co o niej myślicie? https://www.fotopress55.pl/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
(21.05.2021, 11:16)katsowa napisał(a): Cześć, chciałem utrwalić wspomnienia z moją rodziną na fotografiach. Planuję wywołać parę zdjęć i zrobić kilka odbitek w przystępnej cenie. Dlatego pytanie, czy ktoś korzystał i może się wypowiedzieć na temat fotopress55.pl kraków fotograf fotopress55.pl/cennik.html]odbitki kraków ? Jakieś sugestie, propozycje? Znalazłem taką stronę, co o niej myślicie?  fotopress55.pl/

Niestety nie kojarzę. Ale super fotografia jest tworzona tutaj: https://epli.pl/

[Obrazek: 30-zawieszki-markezyt-srebro.jpg]
Odpowiedz
#3
Dla miłośników fotografii polecam serdecznie sprawdzić stronę http://www.foto-konkursy.info/ jak możecie zauważyć jest tutaj mnóstwo konkursów fotograficznych, w których można wygrać ciekawe nagrody. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mój wpis okazał się dla Was pomocny.
Odpowiedz
#4
Ja też w sumie potrzebuję profesjonalnego fotografa, ale od zdjęć produktowych... Chyba, że wy mi doradzicie - jak zrobić dobre zdjęcia na aukcje? Ale myślę, że bez fachowcy tutaj się nie objedzie. Samodzielnie - bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności szło byłoby coś fajnego wykonać... A wy co sądziecie?
Odpowiedz
#5
Przede wszystkim o samej fotografii na pewno możemy znaleźć wiele ciekawych informacji w sieci lecz nie wiem czy zastanawialiście się już nad tym jaki jest rekomendowany fotograf Google? Akurat tak się składa, że dla mnie takiego rodzaju sprawy bywają bardzo ważne i myślę, że promocja naszej firmy w wyszukiwarce jest również niezwykle istotna.
Odpowiedz
#6
Z pewnością jest co najmniej kilkudziesięciu fotografów w Krakowie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama