Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłośnienie na impreze
Cześć!
Za jakiś czas organizuję 18-stkę i chciałabym kupić lub wynająć jakieś dobre nagłośnienie bydgoszcz, znacie jakieś? Super jakby się je dało podłączyć do telefonu i miało mocne wzmacniacze basowe.  Imprezę organizuję na bardzo dużej sali, którą zarezerwowałam jakiś czas temu ale tamtejsze głośniki są beznadziejne. Najlepiej gdyby sklep był z Bydgoszczy, bo zależy mi na szybkiej dostawie. Ostatnio znalazłam taką firmę ale nie jestem pewna czy sprzęt nadaję się do imprezy urodzinowej http://ad-system.com.pl/oferta/naglosnienie-bydgoszcz/ Korzystaliście może już z ich usług?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

(24.05.2021, 15:05)margaretka45 napisał(a): Cześć!
Za jakiś czas organizuję 18-stkę i chciałabym kupić lub wynająć jakieś dobre ad-system.com.pl/oferta/naglosnienie-bydgoszcz/ nagłośnienie bydgoszcz , znacie jakieś? Super jakby się je dało podłączyć do telefonu i miało mocne wzmacniacze basowe.  Imprezę organizuję na bardzo dużej sali, którą zarezerwowałam jakiś czas temu ale tamtejsze głośniki są beznadziejne. Najlepiej gdyby sklep był z Bydgoszczy, bo zależy mi na szybkiej dostawie. Ostatnio znalazłam taką firmę ale nie jestem pewna czy sprzęt nadaję się do imprezy urodzinowej ad-system.com.pl/oferta/naglosnienie-bydgoszcz/ Korzystaliście może już z ich usług?

A takie nagłośnienie sprawdziłoby się na imprezy w namiotach eventowych? Chodzi mi o takiego typu: https://www.eventmeble.pl/wynajem-parkietu-tanecznego

[Obrazek: meble-podswietlane-pufy-eventowe-wynajem-warszawa.jpg]
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o nagłośnienie u mnie w domu to mam dls upi6 ultimate i jeżeli po dobrej cenie szukacie fajnego sprzętu to ten zestaw jest bardzo dobry.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości