Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz ciąży - 1 tydzień
#11
Ja bym się chyba stresowała takim sprawdzaniem postępu ciąży i myślała, czy wszystko jest ok
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Osobiście nie korzystam z tego kalendarza, uważam, że kalendarz tydzień po tygodniu jest mało pomocny. Wydaje mi się, że warczą mi informację, jak maluszek zmienia się w danym miesiącu. Jednak w tym wszystkim nie możemy zapominać o sobie, nasz organizm tym czasie również się zmienia. Dla mnie najgorsze zmiany były na samy początku, kiedy dokuczały mi nudności. Jeśli macie również z nimi problem, to tutaj można znaleźć więcej ciekawych informacji na ten temat https://gemini.pl/poradnik/ciaza-i-porod...e-mdlosci/ .
Odpowiedz
#13
Taki kalendarz ciąży to spora dawka wiedzy na temat rozwoju płodu, a jak wiadomo on spędza matkom sen z powiem - czy wszystko jest w porządku,czy jest zdrowe itd. Jeśli też tak się czujecie to poczytajcie jakie badania prenatalne po 35 roku życia są zalecane i warto rozważyć wykonanie takiego, by sprawdzić czy dziecko rozwija się zdrowo i przy okazji odzyskać spokój.
Odpowiedz
#14
A skoro już o ciąży mowa, to czy planujecie organizować baby shower? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie na stronę https://happenings.pl/baby-shower. Znajdziecie tam całe mnóstwo dekoracji i gadżetów właśnie na taką okazję Wink Na pewno się Wam przydadzą Wink
Odpowiedz
#15
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, jak konkretnie przebiega poród w domu, koleżanka podpowiedziała mi, że wiele przydatnych informacji na ten temat można znaleźć również na stronie tego portalu i muszę przyznać, że naprawdę bardzo ciekawa sprawa. Nie ukrywam, że w domu jest dużo większy komfort i chętnie poznam zdanie osób, które mają to już za sobą.
Odpowiedz
#16
Z takiego kalendarza ciąży dowiedziałam się, że po 10 tygodniu można wykonać już badania prenatalne. Może je wykonać każda przyszła mama, bez względu na wiek czy występowanie chorób genetycznych w rodzinie. Warto podkreślić, że test nifty jest badaniem bezpiecznym, do jego wykonania potrzebna jest jedynie próbka krwi matki, pobierana jak do morfologii. Na https://testnifty-warszawa.pl/ znajdziecie więcej informacji, również gdzie można umówić się na pobranie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama