Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Online 2021
#1
Pragniemy poinformować, że jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się serwisem z grami online na polskim rynku. Zdobywamy nowych użytkowników jakością i funkcjonalnością prezentowanych rozwiązań. Gracze spędzają wiele godzin starając się przejść wszystkie fascynujące darmowe gry online i zdobywają punkty, aby awansować w rankingu, który sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak już jesteśmy w temacie gier, to powiem wam, że ostatnio polowałam na Fifa 21 i w końcu udało mi się ją dorwać w całkiem promocyjnej cenie. Polecam wam korzystać z porównywarek, bo to dzięki niej dowiedziałam się o trwającej promocji na tę grę. Już się nie mogę doczekać, aż pogram w nią z moim mężem.
Odpowiedz
#3
Polecam zagrać w gry zuma zadbają o Twoją zdolność myślenia a przy okazji dadzą Ci sporo rozrywki.
Odpowiedz
#4
A czy lubicie grać na Play Station? Ja dopiero planuję zakup takiej konsoli. Widziałam ostatnio w serwisie Pokato.pl, że ps4 używany można kupić za naprawdę nieduże pieniądze. A jeśli jest sprawny, to chyba nie ma sensu przepłacać za nową konsolę... A Wy jak sądzicie?
Odpowiedz
#5
Co roku właśnie można liczyć na dużo nowości, na pewno wszystkiego nie da się sprawdzić. Ja to lubię grac w różne gry, no ale najbardziej to chyba w wyścigowe. Jedna z moich ulubionych to Need For Speed, a do takich to nic lepiej się nie sprawdzi niż kierownice pc, polecam w taką zainwestować.
Odpowiedz
#6
Ja często poszukuje nowych gier przygodowych i samochodowych. Bardzo często zaglądam na tę stronę z premierami najnowszych gier: https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/samochodowa/ Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne strony o tej tematyce to podzielcie się nimi. Ja chętnie wejdę na wszystkie tego typu strony.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja nie bardzo mam czas na takie duże gry, choć zawsze je lubiłem. Teraz, jak mam chwilę, to ogrywam gierkę timberman w sieci
Odpowiedz
#8
Cześć! Jeśli chcesz spróbować jazdy na Evolve Motion Simulator, zapisy są teraz otwarte! Dla mnie to jest jeden z większych sztosów, jakie miałam okazję próbować. Domowe symulatory mogą się schować przy Evolve Uśmiech  Jak chcesz się zapisać to możesz wysłać e-mail na adres symulator@racing.co.site lub skorzystać z formularza na stronie https://racing.co.site. Tu masz namiar na ich stronę: http://www.evolve-motorsport.com/motion-simulator/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama