Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logistyka art. spożywczych
#1
Witam! Szukam firmy logistycznej, która bezpiecznie przewiezie duże pakunki suchych artykułów spożywczych! Zależy mi na pełnym profesjonalizmie. Wiele dobrego słyszałam o firmie Vesta Polska, znajomi z branży ich polecali, widziałam też dobre opinie. Ktoś z Państwa korzystał z ich usług? Pozdrawiam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie takich aspektów w firmie jak kontrola jakości na każdym etapie to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Qsense, którzy w naszej firmie również zapewniają wsparcie w zakresie logistyki. Są obecni na obszarach przyjęć dostaw, konfekcji oraz wysyłek. Przejmują odpowiedzialność za odbiór wysyłek, ich księgowanie i podstawową kontrolę. Wszystko tak jak być powinno, no i udaje sie utrzymywać odpowiedni porządek. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Witam. Polecam współpracę z 3LP. Firma ta zajmuje się nie tylko transportem. Świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla różnych branż, najlepiej zobacz: https://3lp.eu/ . Fachowcom z 3LP możesz zlecić np. magazynowanie towarów, obsługę sklepu internetowego albo konsulting logistyczny.
Odpowiedz
#4
Jeśli szukacie wsparcia dla swojego biznesu e-commerce w zakresie logistyku oraz magazynowania to warto zapoznać się z ofertą firmy Enemer https://enemer.pl/ która oferuje kompleksowe usługi z zakresu magazynowania, kompletacji zamówień oraz obsługi zwrotów i reklamacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu możesz mieć pewność, że Twoje produkty są w dobrych rękach, co pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju biznesu w pozostałych elementach. A mi nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć dalszych zawodowych sukcesów!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama