Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzaleznienie
#1
Witam. Poszukuje dobrej terapii uzależnień w okolicach Krakowa. Syn ma problemy z alkoholem i chciałabym mu pomóc, polecono mi Poradnię Terapia w Zaciszu. Ktoś z Państwa słyszał coś o tym miejscu? Pozdrawiam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja byłam na odtruciu i na terapii w ośrodku terapii Madarvit https://madarvit.pl/odtrucie-organizmu/ w Chrząstowicach koło Opola. To był ośrodek niedaleko mnie, ale też wiele dobrego o nim słyszałam. Na terapię poszłam dobrowolnie, widziałam, w jaką straszną stronę zmierza moje życie i jak to odbija się, na mojej rodzinie, wiec musiałam cos z tym zrobić. Terapia była przeprowadzona w bardzo dobry sposób, jest skuteczna, co widać po mnie, wciąż jestem trzeźwa i zamierzam być trzeźwa już do końca moich dni Uśmiech.
Odpowiedz
#3
Hejka. Jak mowa o uzależnieniach to sama zastanawiam się nad tym w jaki sposób można takiej osobie w ogóle pomóc. Bo jakoś chcę. Dlatego też zaczęłam szukać jakiś informacji na ten temat i dowiedziałam się, że jest taki ośrodek leczenia uzależnień Mental Relax, w którym to poradzą sobie z każdą osobą uzależnioną. Bo jednak tam mają terapeutów z doświadczeniem więc taki pobyt na pewno wiele nam da.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama