Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortopeda
#1
Potrzebna Wam pomoc ortopedy? Nie wiecie, w jaki sposób poradzić sobie z bólem? Do zgłoście się do [color=#000000]Carolina Medical Center
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli oczekuje ktoś naprawdę solidnej pomocy, to od siebie polecić mogę przede wszystkim ortopedę Adriana Stępińskiego, który przyjmuje w Poznaniu. Bardzo skutecznie diagnozuje i leczy urazy, więc z jego pomocy jak najbardziej warto jest skorzystać. Na http://www.adrianstepinski.com przeczytać można na ten temat nieco więcej.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#3
Jeśli taka pomoc ortopedyczna byłaby Wam potrzebna w Poznaniu, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego NeoMedica na ul. Świetlanej. Na stronie https://www.neomedica.pl/oferta/specjali...ortopedia/ możecie sobie przeczytać, co wchodzi w zakres ich usług. Mój mąż chodził tam przez jakiś czas po urazie kolana i była bardzo zadowolony Uśmiech
Odpowiedz
#4
Skoro jesteśmy przy temacie to ja bym potrzebował namiar na dobrego ortopedę w Warszawie - problem ze stawem kolanowym. możecie kogoś polecić?
Odpowiedz
#5
Polecam zgłosić się do Tomasza Sasinowskiego - przyjmuje w Klinice Zdrowych Nóg na Żoliborzu, niezwykle sympatyczny i z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Specjalizuje się w leczeniu chorób stawów, na miejscu też wykonuje badania typu USG
Odpowiedz
#6
Mój kuzyn wiem, że miała jakieś problemy z kolanem i z tego co wiem to zgłosił się do NeoMedica https://www.neomedica.pl/oferta/specjali...ortopedia/ . Tam go dokładnie przebadali i dostosowali do niego odpowiednie leczenie. Jak rozmawiałam ostatnio z nim to mówił, że ból minął i jest zadowolony.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
No jeśli nam coś dolega, to własnie specjalista jest niezbędny, ja długo zwlekałam z bólem kręgosłópa i co teraz chodzę do lekarza muszę zrobic rezonans magnetyczny i chyba tutaj zapiszę sie na to badanie, bo obdzwoniłam do wielu miejsc i strasznie długie kolejki sa a ja nie chce czekać. Mam nadzieje że wszystko będzie ok.
Odpowiedz
#8
Jak szukasz dobrego ortopedy to tylko prof. Fabiś z FMC łódź , u mnie robił artroskopia kolana łódź prywatnie i wyciągnął mnie bez szwanku z tej kontuzji. To bardzo dobry lekarz, empatyczny i z dużą wiedzą i doświadczeniem
Odpowiedz
#9
Ja akurat wiele dobrego słyszałam na temat dr Rafała Więcka. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można się do niego zapisać - szybko i sprawnie. To dobry specjalista z Krakowa
Odpowiedz
#10
Żeby ortopeda mógł Wam pomóc, potrzebujecie przede wszystkim rozwiązania takiego jak rezonans magnetyczny , albo chociaż usg. Przecież on nie może leczyć z kapelusza, nie może patrzeć na was i na to, co macie w kościach, bez badań. A rezonans jest akurat jednym z najbardziej szczegółowych, jakie znam. Jest dokładniejszy niż zwykle wskazywana tomografia komputerowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama