Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubiór dziecka
#1
Jak to u was jest, alba dla dziewczynki jest organizowana przez kogoś z parafii, ze szkoły, czy szukacie krawcowej albo sklepu na własną rękę? Do tej pory wydawało mi się, że nie będę musiała się o to martwić, a okazuje się że muszę się trochę rozejrzeć. Przejrzałam okoliczne sklepy i znalazłam kropidło, różne świeczniki, akcesoria a dla dzieci przystępujących do komunii - nic. U jednego sprzedawcy widziałam nawet relikwiarz, co jest dla mnie wyszukanym pomysłem ze względu na małą wielkość naszej miejscowości. No ale wracając, ratunku! Gdzie znaleźć albę?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli Waza córka idzie w tym roku do komunii, to oprócz alby potrzebne będą również jakieś białe buty. My zamówiliśmy takie bardzo ładne buciki komunijne na stronie https://born2be.pl/obuwie-dzieciece/obuw...ce-polbuty, polecam się tam rozejrzeć Uśmiech
Odpowiedz
#3
Teraz dzieci chętnie ubierają się same. Ja pozwalam kupować im takie ubrania, jakie im się podobają - pod warunkiem, że są dobrej jakości i nie zniszczą się po jednym praniu. Dlatego naszym ulubionym sklepem jest https://reporteryoung.pl/71-t-shirty-dziewczece gdzie zawsze uda nam się znaleźć coś fajnego. Praktycznie co tydzień w sklepie pojawiają się nowe kolekcje Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama