Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wakacje w górach
#1
Cześć! Co roku spędzam wakacje w innym miejscu. W tym roku chciałabym spędzić je aktywnie poza domem. Znalazłam miejsce, w którym można spędzisz czas nad wodą, pływając kajakami czy łódką. Dom Gościniec Wierzbowianka ma bardzo ciekawą ofertę. Byliście w tym miejscu? Piszcie opinie!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli wakacje w górach, to ja mogę polecić odwiedzić Szczyrk. To jest piękne miasteczko i równie piękny region, warto tam się zatrzymać w hotelu Alpin https://www.hotel-alpin.pl/ który jest bardzo malowniczo położony
Odpowiedz
#3
Ja bardzo nie lubię wakacji w górach... wolę gdzieś polecieć nad morze z Itaką.
Odpowiedz
#4
My w tym roku lecimy do Grecji z Itaką Uśmiech Polecam serdecznie piękne miejsce!
Odpowiedz
#5
Ja w tym roku lecę do Włoch z biurem podróży konsorcjum.pl. Mają świetne oferty w przystępnych cenach.
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem super pomysłem na wakacje jest jakieś last minute z Itaką.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W górach trzeba być bardzo ostrożnym
Odpowiedz
#8
Ja mogę wam doradzić wyjazd do Wisły. Pięknie tam jest no i mogę wam polecić świetne miejsce na nocleg - Apartamenty Przy Głównym Deptaku http://apartamenty-wisla.com.pl/o-nas Elegancko tam i miło, standard super, także porządnie tam wypoczniecie no a sama lokalizacja w centrum gwarantuje wam fajny dostęp do rozrywek. My jesteśmy w 100 % zadowoleni z tego wyboru, to były udane wakacje.
Odpowiedz
#9
Zdecydowanie najlepszy moim zdaniem sposób na spędzenie czasu wakacyjnego. Ja znalazłem w ubiegłym roku tanie noclegi w Karpaczu na internecie, dla całej rodziny, więc właśnie tam się zatrzymaliśmy. Było cudownie, dzieciaki dały sobie radę, mimo, że to już wysokie góry.
Odpowiedz
#10
Ja co roku spędzałam jeden jesienny weekend z rodziną w pobliżu Gubałówki, jednak teraz zdecydowaliśmy się na pokoje rodzinny hotel Kraków. Ani trochę nie żałuję tej decyzji, ta odmiana wyszła nam na dobre. I mąż i dzieci są bardzo zadowolone Uśmiech Na pewno będziemy częściej wracać do Krakowa, choć z gór też nie rezygnujemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama