Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorączka u dziecka
#1
Mój synek ostatnio często miał gorączkę, a że chłopak jest z tych energiczniejszych i ruchliwych, zmierzenie mu temperatury było prawie niemożliwe. Dlatego kupiłam termometr na podczerwień ze sklepu internetowego Diagnosis. To był mój najlepszy zakup w tym roku - mierzenie temperatury trwa dwie sekundy. Myślę, że to super inwestycja na przyszłość, termometr zawsze się przyda a te z Diagnosis są naprawdę porządne i do tego tanie. Serdecznie polecam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Witam,jaki termometr wybrać dla ruchliwego trzy latka? Staś nie umie wysiedzieć w miejscu,wiec zalezy nam na szybkim mierzeniu temperatury. http://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdro...h-rodzaje/ Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#3
kupiłam dla swojego synka taki termometr https://www.aptelia.pl/apteka/p58020-Mic...kontaktowy działa świetnie i tutaj byl w przystępnej cenie
Odpowiedz
#4
Ja jakiś czas temu kupiłam na aptelia.pl - maja ogromny wybór termometrów od paskowych po te na podczerwień a do tego właśnie w dobrej cenie
Odpowiedz
#5
A skoro już mowa o chorobach dzieci, to czy znacie może jakiś dobry spray do nosa na katar dla dzieci? Niestety mój maluch jak jest taka zimowa pogoda często ma katar i zatkany nos ;( Co Wy podajecie Waszym dzieciom w takiej sytuacji?
Odpowiedz
#6
Witam,jakie srodki polecacie na katar u dziecka? Bede bardzo wdzięczna za wasze opinie.Zalezy mi na tym,by zainwestować w cos skutecznego. Malutki męczy się katarem,bardzo sie martwie. Szukam roznych poleceń z Internetu http://www.rodzice.pl/jak-leczyc-katar-u-dzieci/ Co sądzicie o tym? Będę wdzięczna za wasze opinie,pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wtedy tylko próbować zbijać a jak się nie udaje to do lekarza...
Odpowiedz
#8
Gorączka u dziecka to zawsze stresująca dolegliwość. Rodzice nie mają pewności, czy maluszkowi nic poważniejszego się nie dzieje, a dodatkowo obawiają się skutków ubocznych. Tak samo jak w przypadku czegoś takiego jak kaszel mokry . Na szczęście jest on łatwiejszy w leczeniu od suchego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama