Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na wakacje
#31
Apartamenty nad morzem na wynajem to niby dość powszechny temat.
Jednak nie potrafię się zdecydować na konkretną ofertę. Macie jakieś swoje sprawdzone i godne polecenia miejsca?
Szukam dobrze zlokalizowanego mieszkania. Najlepiej w niedalekiej okolicy od morza oraz centrum, cena też jest ważna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Może wakacje w Sandomierzu sprawdzą się u Ciebie. Widziałam ciekawe propozycje noclegu na https://grillsolo.pl . Taki nocleg w Sandomierzu na kilka dni to super propozycja. Gościom restauracji oferują dania obiadowe, śniadania i szybkie przekąski, które zaskoczą nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Super miejsce w dobrym miejscu nad bulwarami wiślanymi.
Odpowiedz
#33
Póki co, to do wakacji zostało sporo czasu... My aktualnie robimy sobie kilkudniowe albo jednodniowe wycieczki i bardzo lubimy ten wspólnie spędzony czas. Jeśli mam być z wami szczera, to nie byliśmy jeszcze we Wrocławiu, a po przeczytaniu tego artykułu https://wpolsce.biz/zwiedzamy-wroclaw/ jesteśmy wręcz pewni, że Wrocław odwiedzić musimy. Wy mieliście okazję już być w stolicy Dolnego Śląska? Jak wam się podobalo?
Odpowiedz
#34
Ostatnio byłam ze znajomymi w świetnym hotelu Hotel na mazurach można aktywnie spędzić czas, wyciszyć się, sam hotel jest położony w lesie, nad jeziorem. Nie jest drogo i na prawdę polecam. Byliśmy wypoczęci i zadowoleniUśmiech
Odpowiedz
#35
Wakacje to zawsze zagranica. Kocham wyjazdy za granicę i zwiedzanie różnych miejsc. Europę zwiedziłem i teraz przede mną inne kontynenty stoją otworem.
Odpowiedz
#36
Patrzcie tutaj - https://logostour.pl/kraje/peru
Egzotyka? Jak najbardziej, ale generalnie radzę kierować się w miejsca, które was pozytywnie zaskoczą, ale nie w kierunku oczywiste.
Macie tam w pakiecie Peru i Boliwię. Oba miejsca rzeczywiście wyjątkowe.
Może mniej popularne niż np. Brazylia, ale to naprawdę miejsca.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
No, Warszawa jest na jednym z moim planów, ale tylko zapisem chwilowym. To znaczy, że mam ochotę zjeść kolację w Bubbles Bar Warszawa , o którym tak dużo dobrego słyszałam, a potem przespacerować się po Krakowskim Przedmieściu. Zawsze chciałam tam pojechać. Może i na Wiejską pojedziemy.. Wink .
Odpowiedz
#38
Jeżeli nie masz pomysłu na wakacje to polecam wejść na https://wakacjenasardynii.pl/
Odpowiedz
#39
Na wakacje wybieramy się w podróż poślubną. Jeszcze nie za bardzo wiem gdzie, ale coś szukamy. Grecja, Chorwacja, Hiszpania. Jest bardzo wiele fajnych miejsc, więc na pewno gdzieś pojedziemy i przeżyjemy podróż życia.
Odpowiedz
#40
Ja polecam wybrać się na chorwacje Big Grin Kempingi tam są na naprawdę dobrym poziomie i ceny też nie są tragiczne. Wpisz sobie "kemping chorwacja" i zobacz sam.

Pozdrawiam, ja już mam zabookowany kemping na lipiec Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama