Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modny wygląd
#1
Cześć, interesuje mnie moda i w tym temacie chcę porozmawiać. Widziałam niedawno, że wiele gwiazd z Polski i zagranicy może pochwalić się zdrowymi i pięknymi włosami, mimo, że codziennie ich włosy poddawane są różnym stylizacjom, które niszczą cebulki włosów. Dowiedziałam się, że celebryci noszą peruki. Poszukałam trochę i znalazłam ten sklep https://perukisklep.pl/peruki-warszawa/ . Sama zaczęłam zastanawiać się nad kupnem takie. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ciągle staram się nadążyć za modą z różnym skutkiem
Odpowiedz
#3
Modny wygląd zawdzięcza się przede wszystkim umiejętnemu doborowi ciuchów do siebie. Nie małą rolę odgrywają w tym wszystkim dodatki. Dlatego tak ważne jest aby wiedzieć, jak wszystko ze sobą łączyć. Aby popełniać jak najmniej błędów, polecam poszukać artykułów na ten temat. Mnie najbardziej pomógł ten ze strony: https://wio.waw.pl/artykul/dlaczego-kolczyki-ze/1186116 , który w fajny sposób opowiada o biżuterii. Jako, że jestem jej fanką, naprawdę mi się podobał.
Odpowiedz
#4
oprócz ubrań na pewno nie bez znaczenia ma też fryzura, od jakiegoś czasu noszę włosy do ramion, są super wygodne i łatwo je ułożyć, zazwyczaj używam loko-suszarki Babyliss, pozwala błyskawicznie wysuszyć i ułożyc włosy
Odpowiedz
#5
podejrzewam, że dla każdego z nas modny wygląd będzie oznaczał coś zupełnie innego Uśmiech dla mnie są to np tatuaże i kolczyki Uśmiech jeśli chodzi o piercing to na wszelkie zabiegi chodzę tylko do Ani, która pracuje w studiu Jah Love Tattoo w Warszawie Uśmiech ma talent, pracuje sprawnie, zawsze o wszystkim informuje.
Odpowiedz
#6
(07.08.2021, 13:41)gulka napisał(a): podejrzewam, że dla każdego z nas modny wygląd będzie oznaczał coś zupełnie innego Uśmiech dla mnie są to np tatuaże i kolczyki Uśmiech jeśli chodzi o piercing to na wszelkie zabiegi chodzę tylko do Ani, która pracuje w studiu Jah Love Tattoo w Warszawie Uśmiech ma talent, pracuje sprawnie, zawsze o wszystkim informuje.

tez się zgodzę! - Body piercing jest coraz popularniejszy, a gdy jest zrobiony ze smakiem i pasuje do twarzy np. podkowa septum do nosa (co osobiście mnie jara, gdy patrze na kobiety mijane na mieście) - to jak najbardziej jest to modne *.*
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Tak, tatuaże to fajna sprawa, o tym jak je pielęgnować tu sobie poczytacie https://www.szminkapisane.pl/artykul/cze...azu-150277 Przestrzegajcie tych zasad po zrobieniu tatuażu a będą dłużej dobrze wyglądały.
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o modny wygląd to owszem ma dla mnie on dość spore znaczenie.  Dlatego też aktualnie zastanawiam się nad tym w jakim stylu zrobić sobie tym razem fryzurę. W tym celu przeszukuję różnego rodzaju katalogi z fryzurami i tak zaczęłam zastanawiać się nad tym czy taka trwała ondulacja to teraz dobry wybór? Bo jakoś mało kobiet wybiera taką fryzurę. Może podpowiecie mi coś w tym temacie.
Odpowiedz
#9
Dla mnie modny wygląd to przede wszystkim trendy fryzura. Interesuję się tym tematem, a w tym artykule - link można znaleźć mnóstwo inspiracji! Ja chyba zacznę chodzić w wysokim koku, jest nie tylko wygodny, ale bardzo kobiecy Uśmiech
Odpowiedz
#10
(07.08.2021, 13:41)gulka napisał(a): podejrzewam, że dla każdego z nas modny wygląd będzie oznaczał coś zupełnie innego Uśmiech dla mnie są to np tatuaże i kolczyki Uśmiech jeśli chodzi o piercing to na wszelkie zabiegi chodzę tylko do Ani

Fajna sprawa. Zwłaszcza dla młodych ludzi, chociaż nie tylko Uśmiech Są teraz na rynku modele kolczyków do nosa, które są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdym wieku. Tutaj https://www.marko.pl/pl/p/Zloty-kolczyk-...onia/52186 taki klasyczny złoty kolczyk z cyrkonią. Idealny moim zdaniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama