Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuczne rzęsy
#1
Temat ciężki, bo nie męski. Moja żona chce, bym jej kupił zestawy sztucznych rzęs

Wiecie może, czym się w ogóle takie zestawy charakteryzują? Bo mi żona nic nie podpowie a będzie wściekła, jak nie ogarnę tego Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Cześć, polecam profesjonalny sklep z akcesoriami do przedłużania. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne akcesoria i różne rodzaje rzęs. W tej chwili bardzo modne są rzęsy ombre. Czego dokładnie potrzebuje Twoja żona? Może będę w stanie coś doradzić Uśmiech
Odpowiedz
#3
Przedłużanie rzęs jest bardzo modne w naszych czasach, Ja często bo co 3 tygodnie wykonuje takie rzęsy. Czasem przedłużanie rzęs warszawa może sprawdzić się rewelacyjnie, bo efekt ich jest naprawdę fajny. Ja lubię pięknie wyglądać nawet w nocy, a dzięki takim rzęsom właśnie tak można.
Odpowiedz
#4
Moja żona również często wykonuje przedłużanie rzęs. Kiedyś robiła sztuczne rzęsy, ale porzuciła ten pomysł Big Grin. Podobno jej następny cel to są rzęsy volume. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale trzymam kciuki. Widzę jak się cieszy z tego, że może tak sobie popróbować różnych technik.
Odpowiedz
#5
Ja jeszcze nigdy nie miałam przedłużanych rzęs ale właśnie się zastanawiam, czy sobie nie zroibć.
Odpowiedz
#6
Hej, rzesy w zestawach znajdziesz tutaj https://magniticalashes.pl/, ale jest ich całe mnóstwo. Każdy zestaw jest opisany, ale jeśli żona nie sprecyzowała jakie rzęsy jej się podobają to będzie ciężko coś wybrać. Może lepiej dopytaj.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
ja za sztucznymi rzęsami nie przepadam ale za to zawsze stawiam na stylizację brwi. Kiedyś byla to zwykła henna ale teraz to profesjonalna stylizacja metodą nikk mole.  Robię ją regularnie w klinice Belize w Krakowie. Znacie to miejsce? Rozbudowana oferta, dobre ceny, profesjonalna obsługa.
Odpowiedz
#8
Twarz i dobrze zrobiony makijaż to jednak wizytówka kobiety więc warto zwrócić uwagę także na swoje rzęsy i brwi. Tu w salonie Exclusive Lashes można sobie dobrać rzęsy takiego koloru jakie się ma swoje i dokleić sobie trochę sztucznych. Będzie to naturalnie wyglądało, a jednak będzie ich więcej.
Odpowiedz
#9
makijaż
Odpowiedz
#10
Z pomocą sztucznych rzęs można odmienić swój wygląd nie do poznania. Chcąc uzyskać jeszcze lepszy efekt, warto wspomniane rzęsy podkręcić. Służy do tego zalotka do rzęs. Sklepów wyspecjalizowanych w ich sprzedaży nie brakuje. Ten: https://cosibella.pl/product-pol-1059-SH...-Rzes.html jest jednym z nich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama