Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania okresowe samochodu
#1
Cześć! Szukam dobrego warsztatu, gdzie mogę wykonać badania okresowe, znalazłam ostatnio badania okresowe Białystok i chciałabym poznać kilka opinii na ich temat.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
badania okresowe są bardzo ważne! nie zapominajmy o nich Uśmiech

___
miernik lakieru
Odpowiedz
#3
Cześć, racja badania okresowe samochodu są niezwykle ważne. Z czystym sumieniem mogę polecić serwis samochodowy Bosch. Od kilku lat regularnie robię tam przeglądy i badania samochodu, i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Dzięki nim mój wiekowy samochód nadal żwawo śmiga przez miasta Uśmiech
Odpowiedz
#4
często zapominam o badaniach okresowych... aż wstyd się przyznać...

___
miernik lakieru
Odpowiedz
#5
i jak poszly badania? hurtownia instalacyjna
Odpowiedz
#6
Nie można zapominać o takich badaniach, przecież to bardzo ważne! Nie powinno się jeździć samochodem który nie posiada aktualnego przeglądu, może to być niebezpieczne. Ja wypożyczając samochód od https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samoch...pyrzowice/ mam zawsze pewność, że samochód jest serwisowany, z przeglądem, aktualnym ubezpieczeniem. Na pewno nadaje się do jazdy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli wyjdzie, że coś jest nie tak to pewnie samochód przez dłuższy czas zostanie u mechanika. Sprawdźcie sobie wypożyczalnia samochodów Poznań w razie W. Mają bardzo dobre warunki pod względem cen, a do tego samochody w pełni zadbane i przygotowane do jazdy.
Odpowiedz
#8
Wiem, że są różne możliwości, jeśli mówimy o serwisach, ale jeśli potrzebna jest naprawa automatycznych skrzyń biegów , to myślę, że takie zadanie trzeba zlecić profesjonalistom. Koniecznie zerknijcie, sprawdźcie i jak najbardziej skorzystajcie. Jak widać - rozwiązań jest mnóstwo!
Odpowiedz
#9
Zgadzam się, regularne przeglądy samochodu są niezwykle ważne. Jeśli szukasz sprawdzonego mechanika w Olsztynie, to polecam https://skodar-auto.pl . Bardzo profesjonalny i godny polecenia mechanik. Zajmują się mechaniką samochodową oraz diagnostyką komputerową.
Odpowiedz
#10
Jeżeli chcesz nie przejmować się tym czy Twoje auto przejdzie badanie okresowe polecam kupować auta tutaj https://www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane . Ja już kilka aut kupiłam i naprawdę trzymają poziom. Do tego oferty zazwyczaj są najtańsze na rynku, polecam każdemu, kto zmienia auto, lub ma zamiar zmienić. Po zakupie znika problem przejmowania się badaniami okresowymi, bo jest to tylko formalność.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama