Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna Bełchatów
#1
WItam! Potrzebuję okien do nowego domu, czy znacie okna Bełchatów? Wiem, że robią też parapety i rolety, czyli cały zestaw, warto zamówić u nich to wszystko?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A skoro już mowa o oknach, to czy orientujecie się może, gdzie można kupić klamki do okien z zamkiem? Chcielibyśmy się z mężem zdecydować na takie dodatkowe zabezpieczenie w naszych oknach, ponieważ otwierają się one również od zewnątrz... gdzie kupić takie klamki?
Odpowiedz
#3
Co do rolet to mam pytanie odnośnie oferty https://minirolety.pl/rolety-okienne-dzien-noc/ z tego co czytam o producencie dużo klientów poleca, ale nie miałem nigdy doświadczenia z takim rodzajem rolet czyli dzień-noc dlatego co jest najbardziej istotne wybierając takie rolety? Czym muszę w 100% kierować się przy wyborze?
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o okna to ja polecam Ci okna plastikowe Warszawa: https://medrus.pl/z-pcv-czy-drewna-jakie-okna-wybrac/ . Firma ta ma w swojej ofercie duży wybór okien i różnych akcesoriów do okien - takich jak parapety czy rolety. Z pewnością znajdziesz u nich wszystko to, czego szukasz.
Odpowiedz
#5
Nie wydaje mi się, aby teraz były jakieś przeszkody jeśli chodzi o szukanie dobrych i trwałych okien.  Bo coraz więcej to firm produkujących okna powstaje. Ale mimo to jestem zdania, że czasami lepiej jest zapłacić więcej ale mieć gwarancję najlepszej jakości okien. To też nasz wybór padł na firmę Drutex S.A.  Bo jednak jest to firma znana i ceniona od lat i to nie tylko w naszym kraju.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama