Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie u siebie toalety wc
#1
Jak w temacie. Na jaką toaletę wc zdecydowaliście się u siebie? 

Jestem w trakcie remontu i zastanawiam się czy robić geberit (czy nie będzie problemów na przykład ze spłuczką). Czy moze po prostu postawić wc tradycyjne.... Które mam obecnie i jeset ok.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Awaria spłuczki to była moja jedyna obawa. Zdecydowałem się jednak na zestaw podtynkowy. Po zamontowaniu i wykończeniu, za jakiś czas zaczęła płynąć woda do muszli. W ramach gwarancji, w ciągu tygodnia przyjechał serwisant z firmy Cersanit, w ciągu piętnastu minut usterka została usunięta (wymieniona została uszczelka). Obserwowałem jak przebiega proces naprawy i tak naprawdę, jeśli w przyszłości pojawiłby się jakikolwiek problem zamierzam poradzić sobie z nim sam. Po zdemontowaniu przycisku, wykręcając 4 śruby pojawia nam się otwór, przez który jesteśmy w stanie wyciągnąć cały mechanizm, i naprawę przeprowadzić "na kolanie". Według mnie, serwis zestawów podtynkowych jest przez to nawet wygodniejszy niż w standardowych kompaktach.

Zestaw podtynkowy wc polecam zamówić w Leroy Merlin, a najlepiej wybrać się do sklepu i zobaczyć jak wygladają na własne oczy.
Odpowiedz
#3
A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to gdzie polecilibyście zamówić pompę toaletową? Ja słyszałam, że tego typu urządzenia wysokiej jakości oferuje na przykład producent pomp dambat. Może ktoś z Was miał kiedyś z tą firmą do czynienia i chciałby podzielić się opinią na jej temat?
Odpowiedz
#4
Jeśli planujesz budowę toalety na działce, warto zaplanować wszystko od początku do końca. Pomocne może być źródło, które odkryłem niedawno – jest nim artykuł dostępny pod adresem https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/og...ialce.html ponieważ znajdziesz tam praktyczne porady odnośnie do wyboru miejsca, materiałów oraz konserwacji.
Odpowiedz
#5
Ja od kilku lat mam jakiś zestaw Roca. Jest tylko 1 problem - deska z 1 strony się odkręca i trzeba dosyć często ją przykręcać.

____________________________
Warto przeczytać: Mity o zaćmie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama