Otrzymaliśmy 82% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
business manager
#1
Cześć, dopiero po przeczytaniu artykułu na tej stronie https://invette.pl/blog/facebook-busines...korzystac/, wiem na czym polega business manager. Jeśli was też interesuje ten temat to polecam.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dziękuję serdecznie sporo ciekawych informacji udało mi się dowiedzieć. Widzę, że oprócz mnie jest tutaj więcej osób lubiących czytanie interesujących blogów to też polecam http://proximitysearchwork.com/ zerknąć sobie tutaj.
Odpowiedz
#3
Jeśli jesteście zainteresowani tematem podnoszenia umiejętności zarządzania to z mojej strony odsyłam do bloga https://www.impactinternational.com/pl/b...rganizacji gdzie można znaleźć wiele informacji na ten temat. W każdym biznesie warto się stosować do tych wskazówek
Odpowiedz
#4
W sumie mocno się z tym wszystkim nie mogę pogodzić, ale jednak sprawdzam sobie co nieco i dla mnie tematyka jest łatwa i prosta - poszukać odpowiedzi w sieci. Na pewno obowiązek podatkowy a zobowiązanie podatkowe muszę rozróżniać, a pod tym kątem też zerkam sobie na to, co się uda, a co nie. Mam nadzieję, że na spokojnie to będzie dla mnie dobre.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama