Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizzeria
#1
Hej, poszukuję smacznej i sprawdzonej pizzeria błonie. Chętnie poczytam Wasze opinie na temat tego miejsca: https://www.facebook.com/pizzablonieWink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ojjj dobra pizza to jest to!

___
tani catering dietetyczny Kołobrzeg
Odpowiedz
#3
Fantastyczna pizza jest na warszawskim Ursusie. Dokładnie w pizzerii tej robią pizzę w stylu amerykańskim. Jak byłam tam raz, to już nie chodzę nigdzie indziej na placka. Bardzo mi się podoba jej oryginalny smak. Kocham, jak jest dużo sera i sos barbecue, a ona mi to oferuje. Pizzeria nazywa się Big Adriano i mieści się dokładnie przy ul. Dzieci Warszawy 27a/2. Zdecydowanie warto tam się wybrać całą rodziną, szczególnie na Deep Dish pizzę. 
Odpowiedz
#4
Pizza na dobre zagościła i w naszym menu. Green Day Express www.greendayexpress.pl odpowiadają za zapewnienie nam znakomitych pizz w domu. Bardzo udany wybór po jeszcze lepszej cenie, który pozwolił najeść się wszystkim na naszej imprezie. Smakowita opcja, szeroki wybór. Mój ulubiony wybór to Califfo.
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie najlepszą pizzeria, w której dotąd jadłam (a pizze jem często) to Pizzatopia https://pizzatopia.com/poznan/ Z tego, co wiem, ich lokale można znaleźć w Poznaniu i Wrocławiu. Jest to pizzeria prawdziwie rzemieślnicza, a jej obsługa naprawdę wie jak, powinna wyglądać i smakować prawdziwa włoska pizza. Ja bardzo cenię sobie też fakt, że można zamówić gotową pizzę z menu, ale można także z dostępnych składników stworzyć jakiś smak dla siebie. Jak dla mnie najlepsze miejsce z pizzą w Poznaniu!
Odpowiedz
#6
Jak chodzi o pizzerie w Warszawie to mogę polecić San Giovanni mają w Warszawie kilka swoich lokali i można zamówić sobie jedzonko online. Według mnie jedna z lepszych, gdzie nie oszczędzają na składnikach i mają prawdziwą włoską szynkę i dobrej jakości ser. Ciasto nie zbyt grube, taką moją ulubioną jest capriciosa i Italiana, bo nie lubię jak jest wiele różnorodnych składników. Natomiast mój mąż wręcz przeciwnie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dla miłośników pizzy i tych którzy szukają bardzo dobrej pizzy w Warszawie. Zapraszam na włoska pizza w Warszawie oferowane przez restaurację Prosta Pasta na Ochocie to pizza na doskonałym cieście ze świeżymi komponentami.
Odpowiedz
#8
Gdzie w Warszawie znajdę dobrą, włoską pizze?

wynajem rusztowań Łódź
Odpowiedz
#9
Zawsze zamawiam pizzę z Pizzeria w Ratuszu. Mega smaczne, polecam
Odpowiedz
#10
Jako fanka pizzy też chętnie odwiedzam pizzerie Uśmiech jeśli mieszkacie w Solcu Kujawskim czy Fordonie to koniecznie wybierzcie się do https://pizzeria-twojesmaki.pl/. Można też zamawiać dania z dowozem do domu czy firmy Uśmiech mają tu dobre pizze ale karta dań rozbudowana jest też o dania obiadowe, zupy czy makarony. bardzo konkurencyjne ceny, sympatyczna obsługa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama