Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja
#1
Często jecie w restauracjach? Macie jakieś swoje ulubione miejsce? My z mężem bardzo lubimy za każdym razem próbować coś nowego i tym razem wybieramy się do Kołobrzegu, a tam koniecznie na naszej liście jest restauracja http://lavita.kolobrzeg.pl/ z włoską kuchnią, w której zjemy naszą rocznicową kolację.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja w Warszawie byłem ostatnio kilka razy w restauracji Szkutnia. Muszę przyznać, że dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Świetna obsługa, jedzenie pierwsza klasa. Jak ktoś jest z okolic, albo będzie kiedyś przejazdem to polecam tam wstąpić.
Odpowiedz
#3
Mi raz na jakiś czas zdarzy się zjeść w restauracji, na przykład wtedy, kiedy spędzam weekend w jakimś innym mieście. Ostatnio byliśmy na takim romantycznym wyjeździe we Wrocławiu. Zamarzyła nam się wieczorem romantyczna kolacja wrocław to w końcu całkiem duże miasto, więc bez problemu znaleźliśmy odpowiedni lokal. Kolację zjedliśmy w WROCŁAWSKA GASTROPUB na ulicy Szewskiej 59. Ogromny plus dla tego miejsca za miłą atmosferę i naprawdę przepyszne jedzenie Uśmiech
Odpowiedz
#4
Dobra kuchnia polska warszawa jest na pewno w Papu. Sprawdzi się pod wieloma względami w wizycie z całą rodziną. Warto szukać takich rozwiązań na niedzielny wypad z całą rodziną.
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o warszawę to polecam restaurację Akademia, świetne miejsce na zjedzenie obiadu. Ja w weekendy jak mam luz to wybieram się z mężem tam albo na kolację albo na obiad. To miejsce nas urzekło swoim klimatem, i bardzo dobrym jedzeniem. Nic dziwnego że miejsce jest odwiedzane przez turystów jak również przez Warszawiaków.
Odpowiedz
#6
My prawie kazdą imprezę rodzinną organizujemy w https://www.oranzeria-restauracja.pl/dla-dzieci
Zawsze jestesmy zadowoleni z jedzenia, obsługi i rachunku końcowego!:O) Polecam dla niezdecydowanych, załować nie bedziecie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W Radomsku mam swoją ulubioną restaurację, w której w sumie często bywam. Nazywa się bardzo ładnie - Las Uśmiech . To co w niej lubię to taki wyjątkowy klimat, bardzo dobrze się tam czuję. Na pogaduchy przy cieście i kawie, czy na obiad z rodziną czy znajomymi miejscówka jest idealna.
Odpowiedz
#8
Ja tam najbardziej lubię jeść w domu. Lubię gotować, więc sprawa mi to tylko przyjemność. Dziś zaserwowałam rodzince pyszne kanapki z tego przepisu: https://www.empik.com/empikultura/5-zach...ek,19385,a
Największą furorę zrobiły te z serem pleśniowym, orzechami pekan i konfiturę figową. Mniam! Uśmiech
Odpowiedz
#9
Prowadzenie restauracji na pewno wymaga odpowiedniego doświadczenia, ale też konkretnego sprzętu.
Odpowiedz
#10
Ja byłam niedawno przejazdem w Zajeździe Jurajskim znajdującym się w Zawierciu i bardzo dobrze wspominam tamtejsze jedzenie. Gdybyście byli zainteresowani to polecam zajrzeć na https://zajazdjurajski.pl.

Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama