Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
śmierć bliskiego
#1
Pierwszy raz zajmuję się organizacją pogrzebu. Nie wiem, jakie są potrzebne dokumenty w związku ze śmiercią człowieka. Jesteście mi w stanie pomóc i doradzić? Polecacie jakieś centrum pogrzebowe, które by mi pomogło w organizacji pogrzebu?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mogę Ci polecić zakład pogrzebowy, który mi bardzo pomógł w organizacji pogrzebu, w zasadzie zajął się wszystkim. To Zakład Usług Pogrzebowych Anubis z Wrocławia: https://anubis.info.pl/kontakt/ Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, jakie dokumenty są potrzebne i jak zorganizować całą uroczystość to zgłoś się do nich - działają 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zajmą się przygotowaniem zwłok, transportem, oprawą pogrzebu, a także kremacją. Dzięki temu Ty nie będziesz musiała w tej i tak już trudnej chwili dodatkowo stresować się formalnościami, tylko będziesz mogła na spokojnie pożegnać zmarłą osobę.
Odpowiedz
#3
Ja mogę wam podpowiedzieć, że w Pruszkowie dobry zakład pogrzebowy to Dom Pogrzebowy Szadkowski. My niedawno korzystaliśmy, organizowali nam pogrzeb Dziadka i sprawnie ze wszystkim się spisali, zajęli się tez kremacją https://www.dpsz.pl/kremacja Uważam, że spopielenie ciała zmarłego to bardzo sensowne rozwiązanie pod każdym względem, w tym ekologicznym i ekonomicznym, także warto takie rzeczy przemyśleć i porozmawiać o tym z bliskimi. Ja już wiem, że na 100 % też chcę, by moje ciało po śmierci było spopielone.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości