Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowa żywność
#21
Kochani, szanujmy swoje zdrowie i kupujmy produkty ekologiczne ze sprawdzonych źródeł. Po co szkodzić sobie? Mamy jedno zdrowie. Przecież jak sprawdziłam ostatnio oferty sklepu https://krukam.pl/pol_m_Dzemy-kremy-owocowe-222.html to byłam zaskoczona- ceny zdrowej żywności nie są wcale wygórowane.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Teraz jest moda na zdrową żywność i coraz częściej zwracamy uwagę na to, co kupujemy. Każdemu polecam po prostu sprawdzać podczas zakupów listę naturalnych składników i dodatków, które produkt zawiera. Im krótsza - tym lepiej. Osobiście unikam zakupów w hipermarketach. Przerzuciłem się na sklepy typu Swojska Piwniczka . Koniecznie sprawdźcie ich naturalne produkty!
Odpowiedz
#23
Dla mnie największym problemem było robienie sobie zdrowego jedzenia do pracy, nie zawsze był czas więc niestety sie ratowałam fastfoodami, koleżanka mi podpowiedziała fajną alternatywę, dania gotowe łowicz, maja risotto, kaszotto które wystarczy wrzucić do mikrofali na chwilkę, pyszne są i z prostymi składami
Odpowiedz
#24
Moja mamę próbuję zmotywować do zmiany menu, a raczej jedzenia w ogóle, z wiekiem to coraz gorzej u niej z apetytem, nawet kupiłam jej w DOZie nutridrinki fresubin i namówiłam do picia, bo w zasadzie przestała jeść śniadania, ciężko nawet z obiadem idzie a to chociaż pełnowartościowy posiłek w formie takiego napoju
Odpowiedz
#25
Podrzucam Wam linka również do tej strony: https://bitbio.pl/pl/blog Zdrowe żywienie jest bardzo ważne, więc trzeba co nie co wiedzieć. Klucz to też bazować na dobrej jakości produktach. Najbardziej naturalnych. A sprawdzanie składów produktów w sklepach to podstawa.
Odpowiedz
#26
Bycie fit jest teraz na topie.Jeżeli interesuje was zdrowa żywność i ekologiczne, naturalne kosmetyki to zdecydowanie polecam wejść na stronę 
swojska piwniczka, gdzie znajdziecie sporo bardzo dobrych produktów w świetnych cenach. Polecam sprawdzić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ja lubię produkty własnej marki w Carrefour. Jest to linia Jakość z Natury - w ich ofercie znajdziecie tylko polskie produkty od polskich rolników. Obecnie z aplikacją Carrefour można je wszystkie zakupić 20% taniej.
Odpowiedz
#28
Natomiast jeżeli jesteście zwolennikami zakupów w internecie to tutaj koniecznie powinniście zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep spożywczy online https://e-spar.com.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na rozbudowaną ofertę, przystępne ceny i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi (także jeśli chodzi o sam czas dostawy). Mam nadzieję, że zakupy będą udane i też bardziej przekonacie się do tak wygodnej opcji Uśmiech
Odpowiedz
#29
Pewnie, że warto zwracać uwagę na to co się je. Z czego wykonuje się potrawy? Jakie wykorzystuje się w kuchni produkty? Chodzi tutaj o nasze zdrowie. Ja przykładowo ostatnio dowiedziałam się, jak dobry jest olej rafinowany rzepakowy . Ile w sumie ma witamin i innych cennych składników.
Odpowiedz
#30
Dieta jest bardzo ważna. Często dotykają nas dolegliwości np. bezsenność czy bóle głowy, których nie wiążemy z odżywianiem, a które są wynikiem niewłaściwej diety. Obecnie coraz więcej sklepów oferuje zdrową żywność. I warto z tego korzystać. Czytajmy etykiety, sięgajmy po produkty bio, a wszystko będzie ok Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama