Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking ośrodków terapii
#1
Ranking ośrodków terapii powstał dla przedsiębiorców zajmujących się pomocą w walce z uzależnieniami. Można tam łatwo wpisać się na listę ośrodków, podając dokładne namiary na swój punkt i pozyskać dużą rzeszę pacjentów. Zachęcam do tego, bo już niejeden ośrodek dzięki tej stronie się odbudował.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja nie walczę z uzależnieniem ale znam kogoś kto długo wychodził z nałogu narkotykowego. Ktoś tej osobie polecił ośrodek Medox http://medox.org.pl/ Co najważniejsze pomogli jej. Długo jej nie było ale wróciła na swoje tory. Zaczęła się uśmiechać a to jest ważne. Bardzo dobrych psychologów tam maja i nowe techniki leczenia.
Odpowiedz
#3
Pamiętajmy koniecznie o tym, że dzieci i młodzież też mogą mieć takie problemy i powinniśmy wiedzieć, jak im pomóc. Na szczęście istnieją takie placówki jak Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/. Oni specjalizują się właśnie w pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży.
Odpowiedz
#4
Ja mogę polecić ten https://www.centrumdobrejterapii.pl/ofer...ależnienie od czegokolwiek to nic przyjemnego i warto szukać profesjonalnej pomocy aby
jak najszybciej pomóc sobie się z tym wszystkim uporać.
Im szybciej zaczniesz szukać pomocy tym szybciej będzie po wszystkim.
Nie zwlekaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości