Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
#1
W temacie firmy ja chciałabym polecić fajne i proste rozwiązane, którym jest księgowość online. Dzięki niej z każdego miejsca możemy załatwiać sprawy swojej firmy, które są konieczne. Możemy także np. wystawiać faktury. A wszystko to dzięki serwisowi https://wfirma.pl/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zerknijcie też sobie tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy . To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy prowadzą własną firmę. To taka mała skarbnica wiedzy z zakresu prawa, podatków i księgowości. Dodatkowo serwis oferuje nam nielimitowany dostęp do wzorów różnego rodzaju umów, dokumentów i pism.
Odpowiedz
#3
Inwestowanie w swoją firmę wcale nie jest trudne. Musimy tylko trochę się zastanowić, jak to zrobić. Tutaj www.finiata.pl możemy się dowiedzieć, jak szybko mieć stałe pieniądze na takie inwestycje w swojej firmie. To odnawialna linia finansowania. Korzystacie z tego?
Odpowiedz
#4
A jak dbacie o ochronę danych osobowych w Waszych firmach? Jak poradziliście sobie z wdrożeniem przepisów RODO? My skorzystaliśmy z profesjonalnej pomocy firmy https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-firm...isow-rodo/, więc odbyło się to u nas zupełnie bezproblemowo Uśmiech Teraz wiemy, że ochrona danych osobowych jest w naszym przedsiębiorstwie na najwyższym poziomie Wink
Odpowiedz
#5
Niemalże każda dzisiaj firma dysponuje bazami danych. Jednak, żeby firma działa naprawdę sprawnie, taka baza danych powinna też być poddawana co jakiś czas pewnymi procesami. Przede wszystkim po to, żeby uniknąć wiele błędów, które mogą się w niej pojawić. Niska jakość takiej bazy danych może źle wpłynąć na działanie naszej firmy. Dlatego wiedzieć czym jest deduplikacja i na czym polega. Na ten temat tutaj się dowiecie http://dataquality.pl/standaryzacja-dedu...dresowych/ . Jest to jeden z ważniejszych procesów.
Odpowiedz
#6
Własny biznes to nie raz jest bardzo szerokie inwestowanie w różne sprzęty. Ostatnio fajne sprzęty widziałam na http://www.jpd.com.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji godnych uwagi. Czasem lepiej wypożyczyć niż inwestować taką dużą kasę na jeden sprzęt.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Pamiętajcie, że jeśli liczycie na dobrą pozycję na rynku, to powinniście zawsze stawiać na najwyższą jakość. W przeciwnym razie ciężko Wam będzie rywalizować z konkurencją. Na przykładzie takich sprzętów jak https://urlinski.com.pl/ dobrze widać, w jakim kierunku warto pójść z rozwojem biznesu. Miejcie to na uwadze i zaplanujcie, jak to może wyglądać w Waszym przypadku.
Odpowiedz
#8
Trafiłam ostatnio na firmę, która handluje urządzeniami pomiarowymi zarówno dla osób prywatnych,ale również, a może w szczególności dla firm https://www.test-therm.pl/ . Mają tak bardzo specjalistyczny sprzęt, że jedynie specjalista jest w stanie docenić ogromną ich ofertę. Ich urządzeniami można na przykład sprawdzić instalacje wentylacyjne, zbadać różnicę ciśnień, czy sprawdzić wilgotność temperatury. Ale to doprawdy tylko kropla w morzu możliwości.
Odpowiedz
#9
Moimi finansami i dokumentacją zajmuje sie ksiegowa i kadrowa. To super ogarniete babki ktore szukaja ciekawych rozwiazan dla firmy by i my i nasi pracownicy mieli najlepsze mozliwosci jakie sie da. Wynalazly swietne pakiety medyczne z medicover by kazdy mial mozliwosc lepszej i szybszej opieki zdrowotnej, znalazly inna ubezpieczalnie a nawet zorganizowaly porozumienie z silownia gdzie mozemy wykupic znizki na karnety
Odpowiedz
#10
Własna to firma to nie tylko prowadzenie księgowości i sprzedaż. Biznes funkcjonuje dzięki ludziom - są to zarówno klienci jak i pracownicy. Obydwie grupy potrzebują odpowiedniej zachęty do częstego kupowania/korzystania z usług lub do owocnej pracy. Myślę, że w obu przypadkach sprawdzić się może platforma lojalnościowa https://www.motivationdirect.pl/oferta/p...ion-direct. Poprzez moduł promocji, komunikacji czy nagród ułatwia ona budowanie stałych relacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości