Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje na Mazurach
#1
Dzień dobry! W połowie sierpnia razem z rodziną wybieramy się na tygodniowy wypad na Mazury. Potrzebujemy domu, który pomieści 12 osób. Ważne również jest by były tam atrakcje dla dzieci. Znajoma poleciła mi Gościniec Wierzbowianka w Wierzbowie. Sama była tam z dziećmi, które nie narzekały na nudę. Całe dnie spędzały na obszernym terenie wokół domu, na trampolinie, w piaskownicy czy grając w siatkówkę. Wynajmowaliście może kiedyś ten dom? Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mazury to super sprawa, ja ogólnie lubię obcować z naturą. W tym roku spływy kajakowe Wkrą nas zainteresowały - http://www.kajakipomiechowek.pl/splyw-ka...-wkra.html . Wybieramy się z mężem. Jestem pewna, że będziemy bawić się dobrze. Lubliny takie akcje Big Grin
Odpowiedz
#3
Mazury zdecydowanie polecam jeśli jeszcze ktoś nie był. To takie miejsce idealne na wypoczynek z jednej strony, a z drugiej na ciekawe i aktywne spędzenie czasu. Ja w tym roku planuję na spływ kajakowy się wybrać. Debiut mam już za sobą. Z tym, że teraz chciałabym mieć już swój własny sprzęt. Z tego co sprawdzałam to na Gokajak można kajaki tanio kupić. Tam to jest taki wybór i profesjonalny sprzęt, że bez problemu można wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedz
#4
Może rozważcie wakacje na Mazurach w hotelu https://www.hotel-port.pl/oferty/rodzinn...a-mazurach? Skoro zależy Wam na tym, aby dzieci mogły brać udział w wielu atrakcjach, to w Hotel Robert’s Port czekać będą na nich m.in. bajkowe wieczory, Klub Malucha czy zajęcia z wykwalifikowanym animatorem. W tym czasie Wy będziecie się relaksować, np. na hotelowym basenie czy na zabiegach w strefie SPA. Koniecznie odwiedźcie ich stronę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama