Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malta
#11
Nigdy tam nie byłam, ale z pewnością udam się w przyszłości! Teraz skupiam się na najbliższym moim wyjeździe z biurem Konsorcjum.pl do Izraela. Czeka mnie intensywny czas zwiedzania i poznawania nowej kultury, dlatego cieszę się, że jadę akurat z nimi - mają najlepszych przewodników!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Polecam - teraz w biurze podróży Konsorcjum.pl organizowana jest pielgrzymka na Maltę. To świetna okazja, żeby zaczerpnąć odrobiny oddechu i skupić się na kontemplacji oraz wyciszeniu. Organizowane są codzienne msze, a program jest tak zorganizowany, aby zobaczyć najważniejsze miejsca, ale i odpocząć.
Odpowiedz
#13
Jestem najwierniejszą fanką biura podróży Konsorcjum.pl. Przygotowuję się teraz na wyjazd do Medjugorie. Potrzebuję odrobiny wytchnienia i spokoju. Wylatuję prosto z Rzeszowa, cieszę się, bo na jedzie z nami także przewodnik, który przybliży nam historię tego miejsca.
Odpowiedz
#14
Polecam serdecznie - Konsorcjum.pl stawia na jakość i zadowolenie swoich klientów. Ja wybieram się z nimi do Chorwacji, konkretnie Dubrownika. Nie mogę się doczekać, to idealna baza, żeby zwiedzić dalsze części tego kraju.
Odpowiedz
#15
My też lecimy na Maltę z Konsorcjum.pl. Nie możemy się już doczekać i odliczamy dni. Lecimy na tegoroczne wakacje, ale widzieliśmy, że jest wiele ofert na zimę 2023/24. Jest też duży wybór hoteli, a ceny są bardzo atrakcyjne.
Odpowiedz
#16
Malta to cudowne miejsce na wakacje. Warto zobaczyć najpopularniejszą tam zatokę, targ rybny, tzw. kolorowe łódki, czy oceanarium. Oprócz tego dobrym pomysłem jest wygospodarowanie osobnego dnia na zwiedzanie Valletty - piekne miasto i stolica Uśmiech

___________________________________________
Oferta chodników samochodowych najwyższej jakości
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
(23.07.2021, 09:18)martusiamal napisał(a): Cześć wybieram się w tym roku na wakacje na Maltę. Koleżanka poleciła mi biuro podróży konsorcjum.pl, mówiła, że mają świetne cenowo oferty. Znacie to biuro? Polecacie?

Jeśli wakacje z biurem podróży to tylko i wyłącznie Konsorcjum.pl. Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta w każdym szczególe. W tym roku ponownie wybieram się właśnie z nimi do Gruzji. 9 dni eksplorowania, bogaty program i wieczór z winem, którego w szczególności jestem ciekawa, bo uwielbiam próbować specjały kraju, który odwiedzam. A dodatkowym atutem jest cena wyjazdu - 3320zł. Już nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
#18
Konsorcjum.pl - najlepsi! My byliśmy właśnie z nimi na Malcie. Mega wypoczęliśmy. Mieliśmy super hotel, w którym było dużo atrakcji, ale też trafiliśmy na super pogodę, więc sporo zwiedziliśmy. Ogólnie bardzo dobre ceny, co też jest ważną kwestią. To był super urlop Big Grin
Odpowiedz
#19
Naprawdę warto wybrać wycieczkę na Maltę z biurem Konsorcjum.pl! To niezapomniana podróż, która pozwoliła nam odkryć całą wyspę i cieszyć się niezwykłymi widokami. Stałe zakwaterowanie w hotelu 4* zapewniło nam stabilność i luksus podczas całego pobytu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama