Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pralka
#1
Najlepiej jest poszukać trochę dobrej pralki zanim się zdecydujemy na konkretny model. Co prawda u nas poszukiwania trochę trwały ale ostatecznie zdecydowaliśmy się Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare  i okazało się że to był jeden z lepszych wyborów. Mega dużo fajnych opcji, pranie za każdym razem cudowanie pachnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
teraz to już najlepiej pralko-suszarkę.

___
wideodomofon eura
Odpowiedz
#3
Faktycznie są jak najbardziej pralki z możliwością suszenia, ale ja jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest suszenie ubrań na zewnątrz. W takiej sytuacji ja każdemu polecam doskonałą suszarkę ogrodową https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susza...odowe/4909 dzięki której możemy bardzo dużą ilość prania na jeden raz suszyć.
Odpowiedz
#4
Jeśli mam być szczera, to od jakiegoś czasu nie korzystam już ze swojej pralki, tylko oddaje swoje ciuchy do profesjonalnej pralni chemicznej pralnia-warszawianka.pl. Bardzo lubię korzystać z ich usług, ponieważ świetnie radzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami i pranie zawsze wraca do mnie czyste i pachnące.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama