Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
system alarmowy do domu
#1
Niedawno wprowadziłem się do świeżo wybudowanego domu i potrzebuję jakiegoś solidnego systemu alarmowego. W dzisiejszych czasach złodziei nie brakuje więc nie mam zamiaru ryzykować. Jaki system alarmowy byście polecili? Zastanawiam się nad założeniem systemu https://www.fonex.pl/kategorie/akumulatory-20.html Czytałem w internecie wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Myślicie, że to dobry wybór?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zdecyduj się na monitoring.
___
zobacz więcej
Odpowiedz
#3
Tak, monitoring w nowo-wybudowanym domu jest bardzo ważny. Nigdy nie wiadomo kiedy komuś zachce się wpaść i ukraść telewizor Uśmiech. Ja sam zdecydowałem się na monitoring od montaż monitoringu kraków. Przy okazji zajmują się też montaż domofonów kraków oraz naprawa domofonów kraków. Także jeśli jesteś z Krakowa to możesz zerknąć sobie na ich ofertę.
Odpowiedz
#4
Też tak uważam.
Odpowiedz
#5
Dobrze, że od razu myślisz o tym, żeby zapewnić sobie monitoring posesji. Niestety trzeba być bardzo ostrożnym i dmuchać na zimne. Zapoznaj sie z ofertą Monitoring365 bo widziałam, że mają dobre jakościowo sprzęty do monitoringu. Dobrze sprawdzają się szczególnie kamerki cctv z funkcją rozpoznawania twarzy, bo wtedy dzięki wyraźnemu obrazowi łatwo można namierzyć ewentualnego złodzieja.
Odpowiedz
#6
Również postawiłbym na stworzenie monitoringu przy pomocy kamery IP. Bez problemu znajdziesz takie kamery w internetowych sklepach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dobrze, że chcesz założyć system alarmowy. Zawsze to będziecie bezpieczniejsi.
Zerknij sobie tu https://www.fonex.pl/kategorie/alarmy-bezprzewodowe-17.html
na tej stronie masz naprawdę duży wybór alarmów i myślę, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.
Koniecznie sobie wejdź i przeglądnij. Im większy wybór tym lepiejUśmiech
Odpowiedz
#8
Teraz już raczej stawia się na bezprzewodowy monitoring zarówno do domów, jak i na potrzeby firm. Ja bym dlatego też takie rozwiązania proponowała Uśmiech Sprawdźcie sobie tu propozycje na monitoring IP bezprzewodowy. Taka opcja powinna być najbardziej wygodna, a też bez problemu znajdziecie w tym sklepie zabezpieczeniapozanan.pl propozycje na przeróżne akcesoria do monitoringu, na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.
Odpowiedz
#9
Jak monitoring to te polecam zestawy https://ivel.pl/i7,monitoring-domu.html najlepsze ceny a wysoka jakość produktów już to sprawdziłam u siebie. Wiadomo wziąć taki by można na na bieżąco oglądać na smartfonie na przykład co się dzieje obecnie w domu. Dobra sprawa, nawet jak w środku jesteś to możesz zerknąć kto się przy drzwiach kręci.
Odpowiedz
#10
Zamiast systemu alarmowego można zamówić drzwi antywłamaniowe poznań . W 100% ochronią Cię przed nieproszonymi gośćmi. Dodatkowo dobrze zaopatrzyć się w dobre zamki gerda poznań i po problemie Uśmiech. Polecam ofertę firmy Verax https://www.gerdalock-poznan.pl/drzwi-an...niowe.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama