Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjer damski
#1
Hej, chciałabym w sobie coś zmienić i pomyślałam, że dawno nie robiłam nic z włosami. Mam ochotę na lekką koloryzację i małe cięcie. Szukałam w sieci jakiś dobrych salonów i natknęłam się na fryzjer damski wrocław. Korzystałyście może z ich usług? Jakie macie opinie?  Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
To może zapiszesz się przez aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis...1006590394 ? nie wiem czy znasz te salony fryzjerskie już, moim zdaniem najlepszych fryzjerów w kraju mają. A w aplikacji sprawdzisz ceny, możesz kupować kosmetyki, nawet zapisywać się na wizyty u kosmetyczki na przykład. I to wszystko za darmo, aplikacja do pobrania bez kosztów.
Odpowiedz
#3
Myślę, że salon fryzjerski w Poznaniu Salon Destiny byłby najlepszym miejscem, w którym można skorzystać z wysokiej jakości usług. Pracuje tam doświadczony stylista fryzur, który ma duże umiejętności.
Odpowiedz
#4
Jakiego fryzjera w Krakowie możecie mi polecić?

opole airmax
Odpowiedz
#5
Dajcie znać, czy ktoś z was zdecydował się na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego. Ja coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Nawet udało mi się na stronie https://rankingfryzjera.pl/meble-barbers.../tize_ipkq znaleźć poradnik, jak dokładnie urządzić poczekalnię.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama