Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotowoltaika
#11
Mi już tyle osób polecało zainstalować fotowoltaikę że nie będę z tym zwlekać. Skorzystam najprawdopodobniej z usług polecanej firmy https://fiberlink.pl/fotowoltaika/ .Chcę by mój dom był jak najbardziej ekologiczny i tani w utrzymaniu. Nie jestem w tym zamyśle jedyna, nawet deweloperzy stawiają na to rozwiązanie
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Myślę, że w kwestii instalacji fotowoltaicznych pojawia się aktualnie wiele różnych nowości, z których jak najbardziej można sobie korzystać. Polecam przede wszystkim zainteresować się magazynem energii. Gdybyście chcieli poznać szczegóły, to zerknijcie na stronę https://doradcyenergetyczni.com.pl/fotow...taicznych/ .
Odpowiedz
#13
Jakie jest wasze zdanie na temat inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne? Rozmawiałam trochę na ten temat z rodziną i zdania są podzielone, zwłaszcza mieszkając w Polsce, gdzie nie mamy tego nasłonecznienia wcale tak dużo. Mam wrażenie, że sporo dni jest szarych przez wysokie zachmurzenie, a wtedy gorzej z uzyskaniem energii. Zimą niestety dni również bywają krótkie. Z drugiej strony, czy to nie są trochę takie mity? W internecie podają, aby farmy fotowoltaiczne były zlokalizowane w miejscach o odpowiednim nasłonecznieniu, które pozwala na maksymalizację wydajności paneli słonecznych i produkcji energii elektrycznej. Sama już nie wiem, co mam myśleć. Czy w dużym gospodarstwie agroturystycznych sprawdzi się taka farma: https://www.erbud.pl/farmy-fotowoltaiczne ?
Odpowiedz
#14
Na pewno warto przemyśleć, co byłoby dla Was szczególnie korzystnym wyborem. Na stronie https://otwartaenergia.pl/fotowoltaika/ widziałem więcej informacji o wykorzystaniu fotowoltaiki i zastanawiam się, w jakim kierunku ruszyć z tym tematem. Macie może tutaj jakieś własne doświadczenia z montażem paneli na swoich dachach?
Odpowiedz
#15
takim montażem paneli ( a także ich serwisem) powinna zająć się firma, która ma w tym temacie odpowiednie doświadczenie. w Warszawie mozna udać się do PGM fotowoltaika ( z siedzibą na Alejach Jerozolimskich, niedaleko hotelu Mariott).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama