Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel
#1
Hejka! Jeżeli szukacie noclegu w Tarnowie, to bardzo polecam hotel tarnów. Jest tam przemiła obsługa, która odpowie na każde twoje pytanie. W pokojach bardzo czysto oraz znajdują się w nim przedmioty i produkty codziennego użytku. Na bardzo duży plus zasługują śniadania w hotel tarnów. Można się najeść do syta!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Skoro już jesteśmy w temacie polecanych hoteli to ja mogę pochwalić Hotel Solec pod Warszawą, w którym ostatnio spędziłam kilka nocy. Hotel jest położony w bardzo ładnej, cichej i spokojnej okolicy, a pokoje są czyste oraz schludnie i klasycznie urządzone. Jeśli ktoś szuka noclegu w tej okolicy to zostawiam namiar na ten hotel: https://www.hotelsolec.pl/pokoje bo jest naprawdę warty odwiedzenia. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja nie muszę się nigdy przejmować wyborem hotelu, ponieważ jeżdżę wszędzie z biurem Itaka i w zasadzie jest to wszystko załatwiane za mnie.
Odpowiedz
#4
Moj faworyt to zdecydowanie Hotel ze Spa https://www.orle.com.pl/spa-basen/ . Na miejscy udało mi się wypocząć za wszystkie czasy, zrelaksować i podziwiać okolicę. W końcu Gdańsk robi nie małe wrażenie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama