Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog
#1
Jeśli potrzebujesz odpowiedniej opieki psychologa, to mogę polecić Ci http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Pomagają tam w walce z naprawdę różnymi problemami i powiem szczerze, że dzięki nim można ze wszystkim sobie poradzić. Jeśli macie kłopoty z natury psychologicznej to warto korzystać tylko z opieki specjalistów.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W Łodzi jest PsychoMedic (nr telefonu 42 644 44 44) - jakbyście potrzebowali pomocy psychologa czy psychiatry. Ja chodzę tam z mężem na terapię małżeńską i jest lepiej... Zobaczymy jak będzie dalej ale ciesze sie skorzystalismy z pomocy specjalisty.
Odpowiedz
#3
W Poznaniu przyjmuje pani doktor Melka-Roszczyk, ona prowadzi najróżniejsze terapie, w tym także terapie indywidualne. Poczytaj sobie więcej o tym, co ma do zaoferowania: http://melka-roszczyk.pl/terapia-indywidualna/. Może to właśnie ona zostanie Twoją terapeutką.
Odpowiedz
#4
Macie rację, wizyta u psychologa to czasem jedyne wyjście, a nawet jeśli nie jedyne, to zazwyczaj najlepsze. Psycholog siedlce to ktoś, kto nas wysłucha bez oceniania. Można mu się zwierzyć oraz odpowiedzieć o swoich obawach. Jeśli natomiast mamy jakieś schorzenie, zaproponuje nam w jaki sposób się leczyć. Może skierować nas do psychiatry lub do psychoterapeuty siedlce. Do podjęcia leczenia potrzeba chęci. To bardzo trudne, kiedy jest się w złym stanie psychicznym i trzeba się bardzo postarać, aby znaleźć w sobie chociaż odrobinę energii, ale trzeba to zrobić. Pomocne może się okazać również wsparcie bliskich.
Odpowiedz
#5
Faktycznie w Łodzi można skorzystać z usług Psychomedic Łódź. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ jest więcej o tej klinice i zakresie usług. Mają na miejscu wielu specjalistów. Kadra, którą dysponują ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego plusem jest możliwość zorganizowana np. wizyty domowej czy video konsultacji.
Odpowiedz
#6
Normalna sprawa, w końcu gabinety psychologiczne są po to, byście mogli otrzymywać najlepsze wsparcie w kontekście Waszej sytuacji. Wystarczy zajrzeć do http://rodziceidzieci.com/czym-sie-zajmujemy-0 by przekonać się, ile mogą Wam dać wizyty w takim miejscu. Miejcie to na uwadze.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przed pójściem do psychoterapeuty wskazane jest najpierw trochę poczytać, dowiedzieć się o różnych rodzajach terapii.
Potem dowiedzieć się czegoś o danym psychoterapeucie. Niekoniecznie na ZL gdzie komentarze wydają się conajmniej tendencyjne.
W gabinetach prywatnych psychoterapeuci podają swoje kwalifikacje.
Jeśli ktoś szuka pomocy na NFZ, powinien zapytać w konkretnej poradni, jaki certyfikat ma ten psychoterapeuta.
Warto też dowiedzieć się, czy sesje terapeutyczne będą co tydzień? Prawdziwa terapia indywidualna musi mieć odpowiednią częstotliwość spotkań, aby była skuteczna. To nie mogą być 20-minutowe porady - to coś innego.
Darmowa terapia ma jednak swoje wady, tu jest ciekawy artykuł o tym:
http://www.kontrapunkt.pro/2020/04/bezpl...rapia.html
Zasada numer jeden: szukać certyfikowanego psychoterapeuty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości