Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepłodność a in vitro
#1
Wydaje mi się, że problem niepłodności w Polsce dalej jest jakimś tematem tabu i większość z góry zakłada, że musi być to z góry wina kobiety. Oczywiście pogląd na to się zmienia, ale mam wrażenie, że jednak bardzo powoli. Czytam sobie właśnie artykuł https://blog.invimed.pl/blog/dojrzewanie-zarodka w którym mowa o technice zapładniania in vitro. Jest to ciekawe jak wiele zależy od początkowych etapów samego rozwoju zarodka i jak wiele może zdarzyć się po drodze. Nie bójmy się rozmawiać na takie tematy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie mówiłabym tutaj o winie, a o niemożności. Ja sama miałam problemy z zajściem w ciąże, ale mąż nie zrzucał na mnie winy, tylko razem szukaliśmy rozwiązania. Pomógł nam bardzo dobry ginekolog, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności,  profesor Grzegorz Jakiel https://www.ginekologjakiel.com.pl/kontakt z Lublina. On ma bardzo fajne podejście do takich spraw, wizyty w jego gabinecie nie były wcale smutne, tylko takie profesjonalne i rzeczowe. Leczenie przez niego prowadzone przyniosło bardzo dobre rezultaty, bo faktycznie zaszłam w ciążę i ją utrzymałam. Obecnie jestem już mama małej Ani Uśmiech.
Odpowiedz
#3
To prawda, a trzeba wziąć pod uwagę wiele możliwości w takiej sytuacji
Odpowiedz
#4
Wiadomo że przyczyną niepłodności może być też endometrioza i naprawdę warto się zgłosić do szpitala medicover, tam są najlepsi specjaliści od tej choroby którzy sobie poradzą z tymi problemami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama