Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okna
#1
Hejka! Czy w swoich domach posiadacie okna pasywne. W internecie można przeczytać dużo informacji o tym, że jest to rodzaj okna, który skutecznie zatrzymuje wydobywające się ciepło i wyróżnia się oszczędnością. Osoby, które użyli okna pasywne podzielają tą opinię?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oni - https://www.oknoteka.pl/ oferują okna w Warszawie z montażem. Śmiało można na nich polegać. Kompleksowo zajmą się wszystkim. Sprzedażą okien również. Mają w swojej ofercie okna aluminiowe, PCV jak i drewniane. Firma działa na rynku już wiele lat, więc wszystko ogarną fachowo.
Odpowiedz
#3
Wiesz co mnie zależało na parametrach, chciałam by okna były energooszczędne i dobrze izolowały nie tylko termicznie ale i akustycznie, ponieważ mieszkamy blisko centrum miasta. Ostatecznie zdecydowałam się na okno HS bydgoszcz i szczerze mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.
Odpowiedz
#4
Odnośnie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić nawiązanie współpracy z firmą Domega z Poznania. Udało im się zestawić propozycje od najlepszych producentów, zakres cen jest do zaakceptowania i mają całkiem niezły termin realizacji. Przebiegło jak najbardziej pomyślnie, a co najważniejsze w końcu mamy piękne okna pasujące do całej aranżacji z ciepłym montażem.
Odpowiedz
#5
Jak już wybierzesz okna, zastanów się co możesz zrobić, aby zwiększyć termoizolację domu. Moim zdaniem warto jest zainwestować w purenit. Na stronie: http://www.windoormatic.pl/about znalazłam ofertę firmy, która zajmuje się jego montażem. Jest tak korzystna, że szczerze Ci ją polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama